Obligāta lasāmviela blogotājiem

02.08.2007. 03:46:20 sagatavoja Deniss Fedotovs (deni2s)

Esmu redzējis daudz blogus. Diemžēl lielākā daļa no tiem sabojā iespaidu par blogosfēru kopumā. Kāpēc?

Bieži ieraugot kārtējo blogu (jo īpaši, ja tas ir veidots uz WordPress platformas), mani pārņem nepatīkamas sajūtas. Ne jau tāpēc, ka man ir kādas pretenzijas pret WordPress platformu, blogiem, vai to autoriem personiski. Vienkārši ir tāda sajūta, ka tīmeklis tiek piesārņots ar kārtējo drazu, kas atkārto jau publicēto.

Latvijas blogotāju starpā notiek neformāla sacensība, kurš uzrakstīs pirmais par citur aprakstītu jaunumu. Pēc tam blogotāji saitējas savā starpā: "Redz kāds jaunums rakstīts A lapā, atradu caur B lapu, vēl par to raksta X un Y!" Un neviens neko būtisku neuzraksta, netiek veidots kvalitatīvs saturs. (Kādreiz par to pašu laacz sūdzējās savā blogā, ja kāds atrod, iemetiet, lūdzu, saiti komentāros uz to rakstu.) Kurš pirmais paspēj uzrakstīt uz to vairāk atsaucas citi, un tam ir lielāks apmeklējums. Ne ilgāk par nedēļu gan...

Raksti rakstus, nevis postus!Agrāk man patikās pods.lv raksti par web jomu, patikās arī laacz.lv. Bet pēdējā laikā laacz raksta aizvien biežāk par personiskām lietām, kuras, manuprāt, nonivilē laacz.lv resursa vērtību. Arī par pods.lv, kopš jaunās versijas, domāju līdzīgi - ir īsi raksti, kuros noderīga, reāli pielietojama satura ir ļoti maz. Ir par ko padomāt, vai ne? Pa retam ar saturīgiem un analītiskiem rakstiem savā blogā mani pārsteidz 0nkulis (lai gan man rodas par viņu iespaids, ka viņš varētu būt labs ideju ģenerātors, bet ne realizētājs), arī Ulda Zariņa apcerīgos rakstus reizēm man patīk palasīties.

Nesaistot ar iepriekšrakstīto, esmu bieži pārdomājis, kas ir manis veidotais saturs, par kuru es pats esmu lepns? Kurš ir un būs aktuāls vēl vairākus gadus pēc tā uzrakstīšanas? Par kuru man pašam ir gandarījums? Kuru es atceros, un atsauksmes par kuru es ik pa laikam paskatos?

100% gadījumu tas ir saturs, kuru es neesmu veidojis vienā dienā. Tas ir saturs, kuru esmu pārdomājis varbūt vairākus mēnešus ilgi, pirms to izteikt vārdos. Daļu no tā es esmu rakstījis pat vairākas dienas. Esmu pat vienreiz vairākas dienas pavadījis atbilstošas bildes meklējumos kādam rakstam. Un daļu no tā es esmu pārlasījis, pārlabojis un koriģējis, tad aizmirsis rakstīto un atsācis visu no jauna, lai varbūt pēc pāris mēnešiem to publicētu. Ir raksti, kuri tapuši un tikuši publicēti viena vakara laikā - ja ir bijusi iedvesma. Un arī tad tie ir pārlaboti un koriģēti vēl ilgi pēc to publicēšanas.

Ja kādam ir interesanti tos palasīties, es izlieku saites uz dažiem saviem rakstiem, ar kuriem es lepojos, bet ar vienu noteikumu - neskatieties tos, pirms neesat izlasījuši šo rakstu līdz beigām:
Kā redzat saraksts nav īpaši liels (apzināti neievietoju saistītus ar IT). Visus šos rakstus mani mudināja uzrakstīt kāda man tobrīd aktuāla doma. Bet šie raksti nav par aktualitātēm. Tās ir dažas pamācības, kas kādam var noderēt, un tās ir dažas pārdomas, kuras varbūt rosinās par kaut ko  aizdomāties. Es zinu, ka tieši šādi raksti ir tie, kas padara mājaslapu, kurā tie ir publicēti, par unikālu un neatkārtojamu. Pēc šādiem rakstiem cilvēki spriedīs par mājaslapu. Un nevis pēc tām n-tajām ziņām, kuras tajā, un gan jau vēl vairākos citos portālos, tiek publicētas ik dienas par tuvākajām aktualitātēm.

Esmu arī pats uzrakstījis varbūt pat dažus simtus ierakstus tīmeklī par kādām aktualitātēm. Bet šodien es atminētos varbūt pēdējos divus tādus ierakstus. Ja vēl nesaprotat, uz kuru pusi es "velku", tad te būs vēl viena doma.

Dažas dienas atpakaļ notika kāds alternatīvās mūzikas festivāls, kuru apmeklēja ap 2000 jauniešu. Varat iedomāties, kādas sajūtas sniedz jaunietim festivāls vasarā 3 dienu garumā, brīvā vaļā palaistiem, praktiski meža vidū ar alu, sabiedrību, peldēm un mīļoto grupu uzstāšanos dzīvajā un citām atrakcijām? Kā jūs domājat, cik ilgā laikā šiem 3 mežonīgas dienas ietekmētiem 2000 jauniešiem būs aktuālas bildes no šī pasākuma? Pateikšu priekšā - apmēram vienu nedēļu. Nedēļu pēc pasākuma publicēt bildes nav jēgas - tās vairs nevienu neinteresē.

Un tieši tas pats notiek ar rakstiem par citām "aktualitātēm". Šādu rakstu "derīguma termiņš" ir apmēram viena nedēļa. Padomājiet nākamreiz, pirms rakstiet par kārtējiem iPhone, HD DVD kodiem un citām tamlīdzīgām "oriģinālām aktualitātēm", par kurām jau ir piemēslots pilns internets, un kurām tāpat pēc nedēļas beigsies "derīguma termiņš". Vai tiešām ir vērts piedrazot savu blogu/mājaslapu ar ierakstu (postu), kurš pēc nedēļas jau būs novecojis un sācis smirdēt, lai gan paspējāt pirmais par to ierakstīt? Vai tiešām atmaksājas tam veltīt savu laiku un pūles, tā vietā, lai papūlētos un uzrakstīt oriģinālu, noderīgu, pārdomas rosinošu, motivējošu rakstu, kurš spēj mainīt cilvēku domas un rīcību?

Man dažreiz kā lasītājam ir ļoti apgrūtinoši izlasīt kādā blogā par kādu aktualitāti, kur nav aprakstīts nekas jauns (ko latvijas blogotājs vulgaris var uzrakstīt par iPhone vai jebkuru citu "gadžetu" tādu oriģinālu, noderīgu un interesantu, ne reizes to neturot rokās, kas nav aprakstīts ārzemju lapās?), bet ir dotas saites uz citu lapu, no kuras ir smelta informācija. Aplūkoju arī to, cerībā atrast ko jaunu - nekā, vēl viena saite... Tā nu es velti tērēju savu laiku meklējoties pa saitēm.

Rakstiet saturīgus rakstus, nevis "postus" par "aktualitātēm", un šos rakstus apmeklēs, uz tiem saitēs un atsauksies arī pēc vienas nedēļas,  pēc divām nedēļām un arī pēc gada. Piemēra pēc, tas pats populārais un, jāatzīst, arī ietekmīgais alistapart.com publicē divus rakstus varbūt pāris reizes mēnesī. Toties tie ir tiešām kvalitatīvi, vērtīgi, oriģināli un attiecīgajām aprindām noderīgi raksti, uz kuriem vēl gadiem ilgi cilvēki atsaucas, saitē un citē.

Šī raksta pirmajā rindkopā gribēju ierakstīt, ka tiem, kam slinkums lasīt visu šo rakstu, var uzreiz doties lasīt kādu citu rakstu, kas mani mudināja uzrakstīt šo tekstu, bet tad pārdomāju. Tas, kuram būs slinkums izlasīt šo tekstu, noteikti neizlasīs arī eksperta lietojamības jomā Džeikoba Nīlsena (Jacob Nielsen) rakstu "Write Articles, Not Blog Postings" (angļu val.). Tā ir obligāta lasāmviela blogotājiem un visiem citiem, kas piepilda (piedrazo?) tīmekļa saturu, vai tikai taisās to darīt! Raksts, kurā ir pierādīts, kāpēc jāraksta raksti, lai celtu savu un savas mājaslapas ietekmi un autoritāti, nevis jāposto ieraksti. Nobeigumā daži izvilkumi no Džeikoba Nīlsena raksta tiem, kas vēl šaubās vai ir vērts lasīt:

SUMMARY:

To demonstrate world-class expertise, avoid quickly written, shallow postings. Instead, invest your time in thorough, value-added content that attracts paying customers.

 


For most sites, the content is not the point. Instead, you want to answer customers' questions as rapidly as possible so that they'll advance in the sales cycle and start buying (or donate, or sign up for your newsletter, or whatever else you want them to do).

Elite, expertise-driven sites are the exception to the rule. For these sites, you don't care about 90% of users, because they want a lower level of quality than you provide and they'll never pay for your services. People looking for the quick hit and free advice are not your customers. Let them eat cake; let them read Wikipedia.

 


49 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Arturs Mednis (arturs@jaffa.lv) komentēja 02.08.2007. 15:36:36 (ip:80.81.48.203)
Komentāra reitings: 0

Janu nepamaniji, tad apmekleetaajie blogi ir tie, kuros publicee:
a) smiekliigas bildiites
b) jociigus video
c) dziivniecinjus

deni2s komentēja 02.08.2007. 15:44:02
Komentāra reitings: 0

Tur jau tā lieta, ka apmeklētākie nav tas pats, kas ietekmīgākie. Palasi to Nīlsena rakstu, tiešām labs.
P.S. Ieej tak vienreiz draugos.lv!

Archijs (arturs.zelenkovecs@gmail.com) komentēja 02.08.2007. 15:58:48 (ip:84.237.214.236)
Komentāra reitings: 0

Es protams neko, bet ieejot tajā pašā web.hc.lv pirmie četri raksti -
[..]Ingus Rūķis dalās pieredzē, kāpēc būtu jāveido savs blogs
Krizdabz Blogā publicēts raksts, kur Ingus Rūķi...[..]
[..]Google par "startalapām"[..]
[..]iPhone un mājaslapas[..]
[..]SEO[..]
[..]Daži jauni tagi no Google[..]

Kā jau teicu...es jau neko. Tuvākais veids kā atrast sūdīgu blogu - nospiežot šeit "Sākumlapa"

Toms (toms@toms.ir.lv) komentēja 02.08.2007. 19:59:29 (ip:81.198.20.28)
Komentāra reitings: 0

imo, katrs raksta par to ko grib un kā grib....

marcisp (pats@marcis.lv) komentēja 02.08.2007. 23:34:38 (ip:86.57.55.242)
Komentāra reitings: 0

jautājusm - kas ir tava bloga auditorija? kam tu to raksti?

Es piemēram rakstu vairāk sev un dažiem civlēkiem, kuri ir mani draugi. Es zinu, ka viņiem interesē mana dzīve.

Pa retam iestarpinu arī pārdomu rakstu vai arī kādu jaunumu.

Protams sanāk arī ielikt jokus, lai uzlabotu savu un draugu omu. Tā lūk!

Piekrītu arī Archijam :) Pats nonāc pretrunā ar šo rakstu :P

deni2s komentēja 03.08.2007. 03:28:38
Komentāra reitings: 0

Arī diezgan stipri piekrītu Archijam :) Un sapratu, ka tā turpināt vairs īsti nedrīkst :)

koko (koko@netparks.lv) komentēja 03.08.2007. 09:36:50 (ip:81.198.146.170)
Komentāra reitings: 0

Galu galā - tas ir sviests...
Paņem tos sūda 400 blogus un iesaitē rss... Pēc 3 mēnešiem no tiem sūda 400 būs palikuši labi ja 100 daudz maz lasāmi, pie tam ar kopējo rakstu daudzumu maksimums 100 lasāmi raksti dienā. Un dzīvo ar tiem... Nevajag jau drazu lasīt - ja kāds no tās drazas uzrakstīs kaut ko labu, tad viens no taviem 100 to noteikti pārpublicēs un tu uzzināsi.
Un DRAZA konkrētajā gadījumā katram ir sava. Ja tev vairs nepatīk lācis un clx, tad tas nenozīmē, ka citiem tas nepatīk. Ja tev nepatīk lasīt par to kā cilvēks nedēļas nogalē preperējis gurķi, tad nelasi - citiem varbūt tas šķiet visai komiski un interesanti!

vards komentēja 03.08.2007. 13:42:31 (ip:89.248.82.14)
Komentāra reitings: 0

izlasīju līdz pusei un palika neinteresanti ... pats raksts bija par to kā pareizi jāraksta .... a varbūt tā it tikai man

ulzha komentēja 03.08.2007. 14:02:32 (ip:81.198.54.101)
Komentāra reitings: 0

Esmu redzējis *daudz blogu* būtu nedaudz mazāks iespaida bojājiens ;)

cuka komentēja 03.08.2007. 15:51:39 (ip:80.233.156.204)
Komentāra reitings: 0

Patiesībā mazliet atsaukties uz citiem rakstiem vajag. Tādā veidā esmu uzzinājis par daudziem citiem labiem blogiem. Esmu slinks lai pārāk blandītos pa tīmekli un visu laiku meklētu ko jaunu, bet, ja pa linku aizeju uz citurieni un redzu, o, šitais ir labs, tad iesaitēju to arī.

dzēsts lietotājs komentēja 03.08.2007. 16:39:10
Komentāra reitings: 0

Nezinu par bildem nepiekritiishu, piemeram peec googles statistika vel shobaldien cilveki mekle bildes no Snickers BMX.LV Summer Party vnk to redzu pec statistika un pec mekleshanas vaarda, taa pat ari driz nedelja paies un kopsh zvera bet us cilveki kas mekles shsi bildes ari pec tas nedeljas jo redz ir tak cilveki kas diendiena nepavada pie kompiiiti, par lv blogiem daljeelji piekriitu, jo ir ari tak daudz normali friiki kas neraksta taa saucamos POP rakstus, bet tev jau labak zinaat :D :D

Piens (camotbik@gmail.com) komentēja 04.08.2007. 03:10:42 (ip:217.199.108.5)
Komentāra reitings: 0

Patiesībā, es tev pilnībā piekrītu. So, neņem galvā neģēļus.

nombre komentēja 04.08.2007. 17:16:17 (ip:217.199.103.15)
Komentāra reitings: 0

ņā, tev ir apnicis ko tādu lasīt, a man apnicis tādus kā Tu lasīt, kas tik žēloties vien māk, identiski kā pensionāri dara

Kaspars Foigts (laacz@laacz.lv) komentēja 04.08.2007. 21:09:02 (ip:83.223.131.104)
Komentāra reitings: 0

nombre, Tu jau arī tikai žēlojies :)

Arturs Mednis (arturs@jaffa.lv) komentēja 14.08.2007. 15:07:28 (ip:80.70.18.85)
Komentāra reitings: 0.988

Zheeloshanaas, janu nepamaniiji, ir viena no viezbiezhaakajaam teemaam LV blogu rakstos. Nepatika tas, nepatika shitais... Taada kaa "delfu komenteetaaju paaudze". Savukaart raksts labs, un virsraksts veel labaaks.

n4 komentēja 21.08.2007. 20:09:17 (ip:89.254.136.195)
Komentāra reitings: -0.985

cik svarigas un globalas temas,lol

Aleksejs komentēja 25.12.2007. 13:07:42 (ip:87.226.35.131)
Komentāra reitings: 0

Jā, Deniss... Piemēram, par to rakstu par meiteņu īsajiem rakstiem viennozīmīgi katrs būtu "lepns".

matiss komentēja 25.01.2008. 12:52:15
Komentāra reitings: 0

Raksti par šo tēmu gadijumā nav tikuši apspriesti vismaz 3x iepriekš latviešu blogotāju lapās?

Katrā ziņā raksta par ko grib. Lai taču lasītājs pats izlemj kurš blogs viņam liekas kvalitatīvs. Plaša konkurence tikai uzlabo kvalitāti, nelaime tik, ka brīžiem plaša konkurence un zema kvalitāte vienkārši piesarņo internetu, taču ta ir pavisam normala paradība ņemot vēra interneta vecumu. Pēc 50 gadiem gan jau ka situācija būs labaka. šaubos, ka pirmajās avīzes tika ievietoti dzilji analītiski un zinātniski pētnieciski raksti :) Lieciet vienreiz blogotājus miera ar šiem želošanās rakstiem. Cilveki vismaz cenšas un dara, un ar pieredzi nāks arī kvalitāte. Par ģeniāliem žurnālistiem nepiedzimst...

Ilārijs (ilaarijs@gmail.com) komentēja 02.02.2008. 03:49:20 (ip:159.148.126.137)
Komentāra reitings: 0

Nu, nav jau nekāds pārsteigums, ka mani piedzīvojumi ir vienīgais un patiesais blogs...

Oļegs (dlf@itforum.lv) komentēja 10.10.2009. 15:27:48 (ip:212.93.97.139)
Komentāra reitings: 0

Блоги бывают разными. Есть блоги, которые пишут специалисты своего дела, желающие поделиться с обществом своими мыслями и знаниями. Есть блоги, которые нацелены на обзор новинок в какой-либо области. Еще есть блоги персональные, в которых люди пишут о своей жизни и, обычно, для узкого круга знакомых. А еще есть блоги, которые ведутся чтобы было. Это, пожалуй, самая бесполезная категория.
Но у каждой из категрий найдутся свои читатели. И все эти категории, как и все стили написания статей, имеют право на существование. Поэтому инструкции типа: "Как правильно вести блог" считаю бесполезными.
Да, и не стоит забывать, что не все хотят и умеют создавать уникальный контент. Их, согласно статистике, не более 10 процентов :-). Многие же пытаются поведать миру о том, что их интересует чужими словами. Иначе говоря они копируют чужой контент. Правда иногда они его еще и переводят, что полезно для тех, кто, например, не знает английского.

Отчасти я согласен с автором, что очень уж много бесполезных, неоригинальных, итд статей в нашей блогосфере. Но ведь есть же простой выход - не читай. Выбери то, что нравится, а на остальное забей! Ведь не может вся сеть подстраиваться под желания одного человека. А жаловаться на отсутствие оригинального контента бесполезно - его от этого больше не станет.

>> "Vai tiešām ir vērts piedrazot savu blogu/mājaslapu ar ierakstu (postu), kurš pēc nedēļas jau būs novecojis un sācis smirdēt, lai gan paspējāt pirmais par to ierakstīt?"

Да, стоит! Ибо это называется "новости". Да, они потом устареют, но зато читатели блога узнают эту новость. А потом её и удалить можно...

Спасибо за внимание :)

radikaalz (ajksdhsk@inbox.lv) komentēja 25.11.2009. 14:49:46 (ip:80.233.225.196)
Komentāra reitings: 0

//Piekritīšu Artūram Mednim.

Tu teici: Man dažreiz kā lasītājam ir ļoti apgrūtinoši izlasīt kādā blogā par kādu aktualitāti, kur nav aprakstīts nekas jauns, bet ir dotas saites uz citu lapu, no kuras ir smelta informācija.

Viens komentētājs pie viena no maniem ierakstiem teica, ka tas neesot nekas jauns un šis to lietojis vairāk kā gadu un man jautājis, vai es to pats tikai nesen atklājis. Es viņam teicu, lai parunā ar draugiem un paprasa vai kāds no viņiem par to tēmu kaut ko zināja. Devu garantiju, ka būs kāds/kādi kas nemaz nezinās un viņiem tas būs kaut kas svaigs.

Vai tad tas nozīmē, pirms veidot ierakstu, jābrien caur blogiem un jāskatās vai ieraksts par šo tēmu ir bijis vai nee? Nee. Domāju, ka ne visi lasa visu (drauga citāts) un ne visi zin visu.

Aldis P. komentēja 19.02.2011. 16:08:25 (ip:89.18.194.166)
Komentāra reitings: 0

Raksts visnotaļ interesants. Ja runā par tiem jaunumiem, tad daudzās žurnālistikas grāmatās ir teikts: ja, kaut kas ir noticis aizvakar, tad tas jau nav vairs jaunums un nav pat tā īsti rakstīšanas vērts. Tā vismaz tas ir teorijā. Man būs daudziem jāpiekrīt: autors pats izvēlas par ko rakstīt un tas jau ir lasītāja uzdevums lasīt to vai citu rakstu. Domāju tāpēc arī izveidoti tādi sociālie tīkli (ja tā, tos var nosaukt), kā Digg un Delicous, kuri palīdz atrast interesantākos rakstus internetā. Ja, blogeris ir centīgs un viņam ir vēlme iemācīties rakstīt, tad tie nekvalitatīvie raksti, kādu dienu aizvadīs viņu līdz vienam kvalitatīvam rakstam, jo, lai labi rakstītu ir ļoti daudz jāpraktizējas.

Andrea Scott (andreafinancial@hotmail.com) komentēja 30.03.2013. 09:21:31 (ip:41.203.67.53)
Komentāra reitings: 0

Vai jūs meklējat biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt ..

Vai Jūs bijāt atteikta aizdevuma banka vai jebkāda cita finanšu institūcija viena vai vairāku reasons.You ir pareizajā vietā, lai Jūsu kredīta risinājumus! Es esmu privāto aizdevēju, es piešķirt aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām pie zemas un pieejamu procentu likmi 3% procentu. Sazinieties ar mums pa e-pastu: andreafinancial@hotmail.com

Sveicieni
Mr.Andrea Scott (MD)
ANDREA FINANŠU CONCEPT.

jane (saintloans@hotmail.com) komentēja 15.06.2016. 13:56:36 (ip:159.148.89.239)
Komentāra reitings: 0

Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam no aizdevuma pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem saskaņā ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu aizdevuma noteikumus un nosacījumus: (saintloanss@gmail.com)

RicardoDiz (a_labyznov@mail.ru) komentēja 19.01.2017. 21:24:50 (ip:89.218.186.82)
Komentāra reitings: 0

<a href=http://mimoto-atv.ru>купить детский квадроцикл</a>

LewisDeN (roma.razumchenko@mail.ru) komentēja 20.01.2017. 15:10:40 (ip:89.218.186.82)
Komentāra reitings: 0

<a href=https://betonmarkets.info/about>About Fixed-Odds Financial Cashier</a> - Online Stock Betting, Double Up Bets.

RobertWeews (angerasimova1977@rambler.ru) komentēja 03.02.2017. 15:56:29 (ip:91.205.251.254)
Komentāra reitings: 0

<a href=https://mrwhite.biz/>sell dumps</a> - rescator icq, valid dumps.

Brucesnire (arsergeeva1982@rambler.ru) komentēja 04.02.2017. 16:50:56 (ip:91.205.251.254)
Komentāra reitings: 0

big website http://freemilf.net/

RobertCon (kakazakova1982@rambler.ru) komentēja 09.02.2017. 00:39:34 (ip:91.205.251.254)
Komentāra reitings: 0

nice resource <a href=http://sexfreevideos.net/>http://sexfreevideos.net/</a>

MichelJit (styakovaleva1981@rambler.ru) komentēja 13.02.2017. 20:17:33 (ip:91.205.251.254)
Komentāra reitings: 0

Имеется такая услуга - добровольное медицинское обслуживание .
Она предполагает, что пациент вносит небольшую сумму за то, что ходит на прием в течение года бесплатно.
Однако соцопросы показали, что лишь 4% жителей Питера знают о такой программе.
Почему так происходит?
Потому что клиникам намного выгодней сдирать с людей деньги за каждое посещение.
А если какой-нибудь сотрудник клиники попытается рассказать про добровольное медицинское обслуживание клиенту - это сулит ему увольнением.
Эта информация уже спровоцировала много скандалов, сразу после того как информацию об услуге распространил один возмущенный врач.
Его уволили "по собственному желанию", после того, как он посоветовал ДМО постоянному клиенту.
Страшно, что информация по ДМО есть в открытом доступе, просто находили на эту информацию только случайные люди.
Как отстоять свои права?
О правилах предоставления такой услуги и обязанностях клиник можно узнать, сделав запрос в Яндексе: "добровольное медицинское обслуживание".
Именно обслуживание, а не страхование.

34j5c6h86

Brandonbaf (ulbaranova1994@rambler.ru) komentēja 07.03.2017. 17:42:17 (ip:195.182.94.10)
Komentāra reitings: 0

Большинство проблем на сайтах с относительно низкой посещаемостью можно показать за час-два и поправить пару недель.

Задачи которые я предлагаю разрешить:

-Узнать как работает с сайтом ваш SEO специалист и проверить текующую ситуацию по SEO?
-Покажу ошибки совершенные ранее и сформирую проект по внесению правок.
-Покажу как осуществлять контроль работу SEO профессионала.


Планируете пригласить SEO профессионала?

-Проведу собеседование потенциальногоSEO специалиста. Разберем по каким показателям оценивать его уровень.
- Обсудим различия между нанятым в штат SEO, делегированном SEO и продвижении личными силами.


Решили своими силами продвинуть имеющийся сайт. Расскажу все относительно продвижения, после консультирования вам станет ясно:

-Сколько будет стоить проект по созданию сайта
-Сколько по времени желательно будет его продвигать с тем чтобы достичь топов
-Из каких шагов складывается само по себе продвижение, в общем и целом разберем каждый из них.
-Проанализируем по какой причине не надо пользоваться услугами контор, оказывающих список услуг по SEO


Намереваетесь создать сайт и организовать его продвижение?

-Расскажу и также покажу каким образом разработать наиболее недорогой и хороший вариант интернет-сайта.
-Насколько большим или сложным должен стать ваш личный веб-сайт для того чтобы составлять конкуренцию в топе.
-Сколько вкладывают все ваши конкуренты в продвижение.
-в какой мере осуществимо войти в топы с вашим веб-сайтом и с вашим бюджетом.


Задумали узнать окупится ли консультирование?

Позвоните по телефону либо в скайп - я дам ответ на всевозможные имеющиеся вопросы касающиеся SEO и любого ресурса.

Абсолютно любые вопросы - позвоните +7(812)9114848 или по скайпу admin1.ru
Часовая беседа стоит 3тыс руб, имеется возможность подписание соглашения и оплата на расчетный счет.
Оказываю безвозмездные консультации за рекомендации (так как у основной массы интернет-ресурсов проблему видно практически сразу)

acol7wns24

Richardkeymn (zlkalinina1994@rambler.ru) komentēja 08.03.2017. 05:32:51 (ip:89.218.186.82)
Komentāra reitings: 0

RC-Реагенты 1к70. Update! Newest Research Chemicals 2017 in stock!

В наличии мощные и продолжительные реагенты (1к70) SGT-78, O-2050, 5F-CUMYL-4CN-PINACA, 5F-CYPPICA
наилучшего качества, наичистейшей чистоты 99%! Только у нашей лаборатории в КНР, только у компании
DPS PHARMA LIMITED есть данные продукты в наличии завоевывающий рынок Европы и СНГ! Реальные и
актуальные предложения для cредних и крупных оптовиков! Любые объемы доставим успешно! А так же ходовые,
популярные и мощные каннабиноиды такие как ADBFC, ADB-C, AB-C, O-774, SGT-263, JWH-424
и другие популярные RC-товары a-PPV (a-PhenylpPyroValerone), Methyone, 4-MEC, a-PVP (Alfa), MDPV,
PV8, a-PVT, bk-MDMA, R-MDMA, 25I-Nbome, MXE, Ethylone, 4-CMC, 3-CMC, AB-Fubinaca, AB-Pinaca,
MAB-Chminaca и т.д! На подходе новые соединения каннабиноидных RC-продуктов: SGT-10, SGT-12, SGT-13,
SGT-139, SGT-142, SGT-147, SGT-45, SGT-41, SGT-23, SGT-68, SGT-237, SGT-67, SGT-55.
Cкидки и Акции в ходу, спешите выгодно закупиться и начать новый виток развития Вашего Международного
RC-бизнеса по поставкам RC-соединений в Ваш регион напрямую от нашей компании из КНР!

https://ru.drugspowerstore.com (вход на сайт через proxy, vpn, tor, анонимайзер, гугл-переводчик и т.п.)

E-mail: dpsmedexport@gmail.com
E-mail: dpschemicals@gmail.com
E-mail: dpspharmaceuticals@gmail.com
E-mail: dpspharmaltd@gmail.com
Jabber: dpspharma@xmpp.jp
Skype: drugspowerstore
VIPole: drugspowerstore
Telegram: drugspowerstore
ICQ: 644359233

-----------------------------------------------------------------------------------

Hi,

We wanna notify that our company DPS PHARMA Ltd is having a new stock of RC products such as:
SGT-78, O-2050, 5F-CUMYL-4CN-PINACA, 5F-CYPPICA, a-PPV (a-PhenylpPyroValerone very popular and
strongest analog of a-PVP), ADBFC, ADB-C, AB-C, O-774,
SGT-263, JWH-424, Methyone, 4-MEC, a-PVP (Alfa), MDPV, PV8, a-PVT, bk-MDMA, R-MDMA, Pentedrone,
LD-25, 25I-Nbome, MXE, Ethylone, 4-CMC, 3-CMC, AB-Fubinaca, AB-Pinaca, MAB-Chminaca, SGT-10,
SGT-12, SGT-13, SGT-139, SGT-142, SGT-147, SGT-45, SGT-41, SGT-23, SGT-68, SGT-237, SGT-67, SGT-55.

All products are available directly from our laboratory in China southern area. We can supply
toward any country worldwide (except US and UK) by safest and fast shipping ways as well.

DPS Pharma Co., Ltd|Drugs Power Store

E-mail: dpsmedexport@gmail.com
E-mail: dpschemicals@gmail.com
E-mail: dpspharmaceuticals@gmail.com
E-mail: dpspharmaltd@gmail.com
Jabber: dpspharma@xmpp.jp
Skype: drugspowerstore
VIPole: drugspowerstore
Telegram: drugspowerstore
ICQ: 644359233

Website: https://www.drugspowerstore.com

Galenunuts (stscherbakova1983@rambler.ru) komentēja 11.03.2017. 15:56:16 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

Существует такая услуга - добровольное медицинское обслуживание .
Она предполагает, что пациент платит небольшую сумму за то, что ходит на прием в течение года не платя за каждый прием.
Однако опросы показывают, что лишь 4% жителей Питера знают о такой программе.
Почему?
Да потому что частным клиникам выгоднее брать плату за каждое посещение.
А если честный врач попытается посоветовать добровольное медицинское обслуживание клиенту - это сулит ему увольнением.
Информация о ДМО уже спровоцировала много возмущений, сразу после того как информацию об этом распространил один врач.
Его уволили , после того, как он предложил ДМО постоянному клиенту.
Страшно, что информация по ДМО есть в открытом доступе, просто натыкались на эту информацию только случайные люди.
Как отстоять свои права?
О правилах предоставления такой услуги и обязанностях клиник можно узнать, сделав запрос в Яндексе: "добровольное медицинское обслуживание".
Обязательно обслуживание, а не страхование.

34j5c6h86

WilliamAtoms (argromova1978@rambler.ru) komentēja 15.03.2017. 15:22:26 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

На сайтах с небольшой посещаемостью возможно показать за пару часов и поправить за неделю.

Проблемы которые сейчас я предлагаю решить:

-Проинспектировать как продвигает сайт ваш сегодняшнийспециалист и проверить текующую ситуацию по SEO?
-Покажу ошибки допущенные раньше и составлю сценарий по исправлению ситуации.
-Расскажу как осуществлять контроль деятельность своего SEO спеца.


Планируете нанять SEO спеца?

-Проведу собеседование потенциальногоSEO специалиста. Разберу по каким параметрам оценивать его уровень.
- Опишем различия между нанятым в штат SEO, делегированном SEO и продвижении своими средствами.


Планируете своими руками раскрутить существующий интернет-сайт. Расскажу все насчет продвижения, после консультации вам будет понятно:

-Как много будет стоить ваш сайт
-Сколько по времени нужно будет его продвигать для того чтобы добиться топов
-Из каких именно пунктов складывается само продвижение, обобщенно разберем каждый из них.
-Рассмотрим почему не нужно пользоваться услугами фирм, оказывающих сервис по SEO


Хотите создать интернет-сайт и организовать его продвижение?

-Расскажу и покажу каким способом создать весьма бюджетный и хороший вариант web-сайта.
-В какой мере объемным или сложным обязан быть ваш личный веб-сайт чтобы составлять конкуренцию в топе.
-Сколько вбухивают все ваши конкуренты в продвижение.
-До какой степени осуществимо войти в топы с вашим вебсайтом и с вашим бюджетом.


Думаете узнать окупится ли консультирование?

Позвоните по телефону или в скайп - я отвечу на любые вопросы затрагивающие SEO и любого ресурса.

Любые вопросы - позвоните +7(921)9114848 или по скайпу admin1.ru
Часовая консультация по стоимости 3тыс руб., возможно заключение договора и проплата на расчетный счет.
Оказываю бесплатные консультации за отзыв (таким образом у многих вебсайтов проблему видно практически сразу)

acol7wns24

Anthonywhema (ilzaharova1980@rambler.ru) komentēja 16.03.2017. 11:03:15 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

blooming web site <a href=http://www.freepornhome.com/>http://www.freepornhome.com/</a>

RandallWam (yanzaharova1981@rambler.ru) komentēja 17.03.2017. 08:11:16 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

right website <a href=http://indianpornxxxvideos.com/>http://indianpornxxxvideos.com/</a>

MichaelNeind (mialeksandrova1990@rambler.ru) komentēja 24.03.2017. 10:11:07 (ip:195.182.94.10)
Komentāra reitings: 0

decent site <a href=http://snails-magic.com/>http://snails-magic.com/</a>

Richardirrat (lyuershova1987@rambler.ru) komentēja 24.03.2017. 17:41:47 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

<a href=https://realdumppin.org/>valid dumps review</a> - sell cvv, best dumps shop.

Larryshoup (ekzhuravleva1981@rambler.ru) komentēja 24.03.2017. 21:59:40 (ip:195.182.94.10)
Komentāra reitings: 0

best web site http://plexicoltd.com/

RubenChura (ansoboleva1993@rambler.ru) komentēja 25.03.2017. 15:24:22 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

<a href=http://www.watchmygf.me/photo/july-sex-pics.html>Юля Ковган минет в Минске</a> - Юлия Ковган любительское, Юлия Ковган минет в Минске.

DennisSug (lyufedotova1995@rambler.ru) komentēja 01.04.2017. 02:26:13 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

Мало заботиться о самочувствии своего малыша - следует производить уверенные действия для его защиты. Притом доверить данный вопрос нужно только лишь опытным профессиональным докторам.
На сегодняшний день прием своего педиатра по карману далеко не многим жителям Нашей страны. А ходить по всякому вопросу в поликлинику, отстаивать долгие очереди и подвергать малыша вероятности заразиться вирусами от иных детей - тоже не вариант.
К счастью, многочисленные частные клиники предлагают программу Детского Добровольного Медицинского Обслуживания (ДМО), которая даёт возможность за незначительную сумму денег получить полис на одногодичное обслуживание у докторов.
К сожалению, не многие люди осведомлены о данной услуге и не перестают лечить детей народными способами, выжидают длительное время в очередях и переплачивают за посещения частных врачей.
А программа Добровольного Медицинского Обслуживания для детей позволяет:
" Бесплатно получить больничный лист по уходу за ребенком;
" Бесплатно проходить обследование у индивидуальных врачей педиатров;
" Бесплатно или со скидкой проходить лечебные процедуры и диагностику;
" Лечить чадо сразу, качественно и без очередей.
Для того чтобы ознакомиться со списком клиник и условиями предоставления лечения нужно написать в поиск Яндекса или Google фразу: "Добровольное Медицинское Обслуживание". После этого следует найти понравившуюся клинику и оформить договор.

34j5c6h87

Jefferyoffen (elosipova1991@rambler.ru) komentēja 04.04.2017. 21:35:43 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

[url=https://www.youtube.com/watch?v=UFi_cZsF8-M]https://www.youtube.com/watch?v=UFi_cZsF8-M[/url] - Квартиры на костях в Звенигороде, ЖК Центральный на месте старого кладбища в Звенигороде.

Caseyfohar (dablinova1982@rambler.ru) komentēja 09.04.2017. 16:07:05 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

Недостаточно беспокоиться о самочувствии своего малыша - необходимо предпринимать решительные действия для его защиты. Причем поручить данный вопрос нужно лишь опытным профессиональным педиатрам.
На сегодняшний день прием персонального врача по карману далеко не всем гражданам Нашей страны. А отправляться по каждому вопросу в поликлинику, отстаивать долгие очереди и подвергать малыша риску заразиться вирусами от иных детей - тоже не вариант.
К счастью, различные частные клиники дают оформить программу Детского Добровольного Медицинского Обслуживания (ДМО), которая помогает за незначительную сумму денег получить полис на одногодичное обслуживание у докторов.
К сожалению, не многие люди знают о данной услуге и продолжают лечиться народными способами, ждут часами в очередях и переплачивают за посещения частных педиатров.
А программа Добровольного Медицинского Обслуживания для детей даёт возможность:
" Бесплатно получить больничный лист по уходу за ребенком;
" Бесплатно обследоваться у индивидуальных врачей педиатров;
" Бесплатно или со скидкой осуществлять лечебные процедуры и диагностику;
" Лечить малыша сразу, качественно и без очередей.
Чтобы ознакомиться со списком клиник и условиями оказания услуг нужно написать в поиск Яндекса или Google ключевое выражение: "Добровольное Медицинское Обслуживание". После этого следует выбрать приглянувшуюся клинику и оформить договор.

34j5c6h87

WilliamRoomi (katarasova1983@rambler.ru) komentēja 10.04.2017. 17:41:17 (ip:195.182.94.10)
Komentāra reitings: 0

blooming web site <a href=http://lingerie-swimwear.net/>http://lingerie-swimwear.net/</a>

FrankDug (namedvedeva1979@rambler.ru) komentēja 10.04.2017. 17:41:18 (ip:195.182.94.10)
Komentāra reitings: 0

excellent web site http://snails-magic.com/

Mauriceleria (ilmarkova1982@rambler.ru) komentēja 13.04.2017. 06:24:52 (ip:195.182.94.10)
Komentāra reitings: 0

lucky site http://1myhitmp3.com/mp3/get+em+high+kanye+west

Michaelusats (vlbobrova1984@rambler.ru) komentēja 14.04.2017. 18:08:10 (ip:195.182.94.10)
Komentāra reitings: 0

first class website http://1myhitmp3.com/mp3/%E4%B8%96%E7%95%8C%E3%81%AE%E7%B5%82%E3%82%8F%E3%82%8A+rpg

CharlesDed (podorofeeva1989@rambler.ru) komentēja 17.04.2017. 07:43:32 (ip:62.210.80.48)
Komentāra reitings: 0

Скачать базу данных организаций города Рязань бесплатно http://bazdan24.ru/tovar/baza-dannyh-organizatsij-goroda-ryazan/

470pY747

Jesusgrids (leorlova1979@rambler.ru) komentēja 17.04.2017. 13:38:39 (ip:195.182.94.10)
Komentāra reitings: 0

<a href=https://vk.com/id36255941>Виктор Кудрявцев анальный секс в Питере</a>

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

[Valid RSS] Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

RSS 2.0 ziņu barotne (news feed)  Twitter

reģistrēties