Par Textads.lv reklāmu

19.10.2007. 20:33:18 sagatavoja Kristaps Kazarevskis

Jau vairākus mēnešus sanācis darboties ar textads.lv kā reklāmas ņēmējam un šobrīd jau arī kā reklāmas devējam. Laikam pienācis laiks iepazīstināt ar servisu tos, kuri vēl šādu pakalpojumu nezin un tie, kas zin, neko jaunu, domāju, neizlasīs.

Textads ir jau diezgan spēcīgas kompānijas meitas uzņēmuma serviss. Adnet pirmsākumi meklējami Polijā vēl 2000.gadā, šobrīd uzņēmumam ir meitas uzņēmumi Baltijas valstīs - Latvija, Lietuva, Igaunija. Šis ir labs fakts, kas liek domāt, ka serviss ir nopietns un ar ilgtermiņa plānu.

textads.lv logotipsKur un kāpēc izmantot? No reklāmdevēju viedokļa man patīk maksāt par unikāliem klikšķiem, īpaši, ja tiek reklamēts vēl nezināms brends un tā ir mājas lapa/portāls, atšķirībā no gadījuma, kad ar banneri tiek reklamēts ne tikai kāda uzņēmuma produkts/pakalpojums, bet arī pats zīmols. Cenu par klikšķi nosaku pats (min 0.05 ls), kas nozīmē, ka nesteidzīgā variantā es samazinu izmaksas, bet variantā, kad apmeklējumu jāveido maksimāli augstu, norādu augstāku cenu par klikšķi. Piebildīšu, ka reklāmas pozīciju nosaka ne tikai noteiktā klikšķa cena, bet arī CTR. CTR (click-thru rate) - procentuāli cik tiek spiests uz šīs reklāmas attiecībā pret ekspozīciju skaitu. Šis algoritms garantē, ka visbiežāk tiek parādītas dārgākās/interesantākās reklāmas. Pie tam, veidojot piesaistošus reklāmas tekstus ir iespējams nokļūt augstākā pozīcijā ar mazāku cenu par vienu klikšķi. Piebildīšu, ka vidējā cena par klikšķi nav akla izsole, pievienojot jaunu reklāmu, tiek parādīta esošā vidējā cena par klikšķi.

Reklāmņēmējiem šī ir lieliska iespēja aizpildīt reklāmas vietas laikā kad vēl savs klientu loks nav izveidojis un nespēj nopārdot vēlamo reklāmu savā lapā. Papildus tam, pārskaitot Textads kredītus (1 kredīts = 0.01 ls) no reklāmņēmēja profila uz reklāmdevēja profilu, Tu saņem tos 150% apmērā. Tas ir, Tu vari nopelnīt 50ls kā reklāmņēmējs, pārskaitot uz savu reklāmdevēja profilu, Tev jau būs 75ls iztērēšanai Textads sistēmā. Šeit protams arī parādās biznesa iespēja, nopelni 1000 ls kā reklāmņēmējs, atrodi kādu reklāmdevēju, kuram interesē Textads sistēma, pārdod viņam savus kredītus par 1250ls, Tu iegūsi papildus 250ls, otrs ietaupīs, attiecīgi, tikpat. Arī pašiem servisa sniedzējiem šis ir izdevīgs variants, kas nodrošina naudas apriti pašu sistēmā, kas nozīmē, ka viņi nopelna divreiz no tās pašas naudas.

Moderācijas iespējas. Paneļi kā jau paneļi ar maz iespējām uz pārskatiem, tik vien kā ekspozīcijas, klikšķu skaits, ctr, ecpm, peļņu (vai reklāmdevēja gadījumā iztērēto naudiņu) var pārskatīt pa noteiktiem datumiem. Katrai savai mājaslapai nav jāveido jauns profils. Krāj kopējo peļņu visām savām mājaslapām zem viena profila. Pietrūkst, protams, detalizētāki pārskati, piemēram, kura domēna reklāmas tiek visbiežāk spiestas manā lapā. Ir iespēja bloķēt konkrētas reklāmas vai visas noteiktu domēnu reklāmas. Brīžiem man liekas, ka iepazisanas.com reklāmas nav manas lapas apmeklētājiem interesantas, nobloķēju. Vai kļūdījos šajā gadījumā - nav ne jausmas. Tāpat pretēji reklāmdevēja panelī gribētos norādīt, kuriem reklāmņēmējiem rādīt manas reklāmas, kā arī no kuriem domēniem spiests uz manas reklāmas.

Viss ir labi, bet ir iespējamas arī divas krīzes situācijas, ja servisa piedāvātāji nekontrolē dabisko reklāmdevēju pieaugumu attiecībā pret reklāmņēmējiem un pretēji. Šiem variantiem iespēja notikt ir praktiski nulle, jo reģistrācija nav automātiska, servisa sniedzēji spēj iebremzēt nevajadzīgus notikumus.

  • Strauji pieaug reklāmņēmēji. Pieaugot reklāmņēmēju skaitam un palielinoties reklāmas noietam vidējā klikšķa cena samazinās, kas nav izdevīgi pašiem Textads, kuri līdz ar to nopelna mazāku % par vienu klikšķi. Samazinās reklāmu skaits, kas nozīmē, ka reklāmņēmējam nav izdevīgi turēt aizņemtu lauku, lietotājo neklikšķina reklāmu. Reklāmas dažādība un interesantums nosaka arī reklāmņēmēja peļņu. Nerunājot par par variantu, kad pašas reklāmas beidzas.

    Beidzas textads.lv reklāma
  • Strauji pieaug reklāmdevēji. Šajā variantā, protams, ir izdevīgi reklāmņēmējam un pašiem servisa sniedzējiem, taču šis faktors palielina konkurenci pašu reklāmdevēju vidū un nozīmē viena klikšķa cenas pieaugumu. Bez pamatojuma dārgs serviss ir slikts serviss un liek meklēt alternatīvas.

Gribētos, protams, dažus uzlabojumus, piemēram, lai reklāmas vietas algoritms nerēķinātu reklāmas vietu pēc visu lapu statistikas, bet gan konkrēti manai lapai, kā arī papildus pārskatus kontroles paneļos. Pašlaik trūkst reklāmas dažādības. Sekoju līdzi reklāmām, kuras izvietotas dažos mediju portālos un attiecīgi klientūrai interesētu reklāma par rakstiem no citiem mediju portāliem. Pašlaik to dara tikai db.lv un tiešām reti vēl arī apollo.lv, šķiet vēl redzēti ir tribine.lv, 7guru.lv. Šie, pieļauju, darbojas uz principu cik nopelnu, tik pat ieguldu pašreklāmā šajā pašā sistēmā.

textads.lv "baigais nazis"Vēl pāris svarigas lietas. Galvenokārt vēlējos pateikt, ka cena par klikšķi vairs nav 0.05 Ls kā tas rakstīts informatīvajos Textads informatīvajos tekstos. Ievietot, protams, iespējams ir, bet Jūsu reklāma tā arī nesasniegs “dienas gaismu”. Darbdienās klikšķa cena vidēji ir 0.1 Ls, lai tā tiktu attēlota (reklāmas, kurām cena par klikšķi ir zem vidējā, netiek eksponētas), bet brīvdienās, kad konkurence starp reklāmdevējiem nav tik liela, tad iespēja ir ievietot reklāmu arī par 0.06 - 0.07 Ls. Starp citu, uzskatu, ka 0.1 Ls par klikšķi ir normāla cena.

Otra lieta ir reklāmas interesantums. Kā jau pieminēju, tad CTR nosaka reklāmas pozīciju, bet vajag atcerēties arī to vai Tu vēlies pēc iespējas vairāk klikšķus vai arī tiešām potenciālos klientus, kuri nesīs ienākumus. Protams, ka no šiem netīšajiem apmeklētājiem, kurš vēlas pārbaudīt vai ir ‘baigais nazis’, kāds var būt arī būs potenciālais klients. Šajā gadījumā ir plānots ļoti neslikti, netiešā veidā liekot lietotājiem pašiem izplatīt mājas lapas saiti - “Es dabūju 0.09! Domā spēsi labāk?“. Bet viena cita db.lv veidota kampaņa “Gulbis atklaj patiesību”, kur raksts sastāv no divām rindkopām un saturu par to, ka Gulbis neko nevēlas komentēt, manī tiešām izraisa vilšanos.


28 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Gurkic1 (gurkic1@inbox.lv) komentēja 22.10.2007. 23:02:45 (ip:80.232.221.127)
Komentāra reitings: 1

Man arī web lapā ir textads reklāmas, teikšu tā, pēdējā laikā cenas par kliku manuprāt palielinās cik esmu pētijis. Ļoti priecē tas ka arī lieli portāli kā tvnet.lv un inbox.lv arī izvēlas textads sistēmu

FisherLV komentēja 15.11.2010. 11:03:59 (ip:78.84.33.251)
Komentāra reitings: 0

Un jūs te tiešām visi esat reģistrējušies iekš VID kā pašnodrošinātie (minimums), jo tikai ar tādiem Textads.lv sadarbojas ?!

Mr Barry (wongafinancesloans@gmail.com) komentēja 15.12.2015. 14:43:09 (ip:63.141.217.167)
Komentāra reitings: 0

Es esmu Mr BarryJames, likumīgi un Cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdod līdzekļus, lai cilvēki, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, mēs dodam aizdevums cilvēkiem, kuriem ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Vai esat bijis meklē aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jums ir īstajā vietā es piedāvāt aizdevumu ar zemu procentu likmi 2%, tādēļ, ja jums ir nepieciešama aizdevuma Es gribu, lai jūs vienkārši sazinieties ar mani
Piezīme: Jums ir aizpildīt kredīta pieteikuma informāciju un atgriezties tāpēc
ka mums būs vairāk informācijas par jums par šo kredīta pārvedums.
                                    
Kredīta pieteikuma forma.
                                 
* Pieteikuma iesniedzēja vārds:
* Adrese:
* Pilsēta:
* Valsts:
* Valsts:
* Dzimums:
* Ģimenes stāvoklis:
* Nodarbošanās:
* Mēneša ienākumi:
* Tel:
* Mobilais:
* Aizdevuma mērķis:
* Kredīta summa nepieciešams:
* Kredīta ilgums:
* Vai jūs pieteikties līdz:

anita jones (jonesanita48@gmail.com) komentēja 17.02.2016. 10:07:55 (ip:159.148.89.31)
Komentāra reitings: 0

Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Anita kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam no aizdevuma pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem saskaņā ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (jonesanita48@gmail.com)

Juan Diego (diegosaintloans@outlook.com) komentēja 08.03.2016. 08:42:12 (ip:159.148.89.118)
Komentāra reitings: 0

Sveiki,
Esmu Juan Diego, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami, lai nomaksātu savus parādus, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzlabotu savu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? meklējat vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu problēmas lieta par pagātni. Mēs aizdod līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu:
(diegosaintloans@outlook.com)

jane (saintloans@hotmail.com) komentēja 15.06.2016. 14:26:15 (ip:159.148.89.239)
Komentāra reitings: 0

Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam no aizdevuma pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem saskaņā ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu aizdevuma noteikumus un nosacījumus: (saintloanss@gmail.com)

nelly (nellyperious@gmail.com) komentēja 20.07.2016. 02:30:52 (ip:197.211.56.1)
Komentāra reitings: 0

Sveiki, es esmu Nelly kundze Precious, privāts aizdevumu aizdevējs, kas piedāvā aizdevumus ar procentu likmi tikai 2%. mēs piedāvājam, personas aizdevumiem, auto aizdevumus, uzņēmumu kapitālā, privātus aizdevumus utt privātpersonām un uzņēmumiem, kuri ir finansiālas grūtības ar skaidru un saprotamā un aizdevuma nosacījumiem. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu aizdevuma noteikumus un nosacījumus: (nellyperious@gmail.com)

Bishop (bishopjakesloancompany@gmail.com) komentēja 25.09.2016. 18:16:37 (ip:159.148.89.243)
Komentāra reitings: 0

Sveiki,
Es esmu bīskaps T.D Jakes, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jūs jebkāda veida finanšu grūtībās? Needs kredītu parāda konsolidāciju, ar ātrumu 2% būvniecības, nekustamā īpašuma aizdevumu, refinansēt, personas, uzņēmējdarbības mērķiem vai ārkārtas naudu? Vai Jūs esat uzņēmējs vai sievietes, kas domā paplašināt jūsu biznesa piedāvājuma aizdevumus visu veidu. ja ir interese sazinieties ar mums šodien, izmantojot (bishopjakesloancompany@gmail.com)

Mr carter Collins (cartercreditunionoffer.link@gmail.com) komentēja 17.11.2016. 18:22:40 (ip:14.194.18.109)
Komentāra reitings: 0

Mans vārds ir Carter Collins kungs, es esmu privāta aizdevēja, kas dod ārā
aizdevums privātajiem un korporatīvajiem privātpersonām. Vai jums ir pagriezts uz leju
ar tik daudzām bankām? Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai izveidotu savu biznesu? do
jums ir nepieciešams finansēt, lai paplašinātu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams
personas aizdevumu ?. sazinieties ar mums tagad :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com

Aizņēmēji DATA FORMA

1) Jūsu vārds:
2) SEX:
3) Tava valsts:
4) jūsu nodarbošanās:
5) JŪSU Ģimenes stāvoklis:
6) Tālruņa numurs:
7) Ikmēneša ienākumi:
8) adrese:
9) MĒRĶIS:
10) AIZDEVUMA PIEPRASĪJUMS:
11) AIZDEVUMA ILGUMS:

sazinieties ar mums tagad :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com
Ar laba vēlējumiem
Mr Carter Collins

Fidelity service (WestFidelityservice@gmail.com ) komentēja 26.11.2016. 02:42:48 (ip:196.53.39.12)
Komentāra reitings: 0

Vai jūs, kas meklē ātru kredītu?
Finansējums mazāk nekā 24 stundu laikā?
Apdrošinātais un nodrošinātas aizdevumu?
Aizdevumi ar 3% procentu likmi?
Sazinieties ar mums par aizdevumu: WestFidelityservice@gmail.com

ramsey (ramseydickson@outlook.com) komentēja 28.11.2016. 15:44:08 (ip:164.160.95.246)
Komentāra reitings: 0

Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai nomaksātu rēķinus un nokārtot savus parādus, ja jā e-pastu mums šodien: ramseydickson@outlook.com

taylor owen (bradysmithloanfirm@gmail.com) komentēja 17.01.2017. 00:18:36 (ip:197.210.25.190)
Komentāra reitings: 0

Sveiki

Mēs piedāvājam zemas procentu likmes aizdevumiem par 2%, un kredīta pārbaude, mēs piedāvājam personas aizdevumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, riska kapitāls, biznesa aizdevumus, izglītības aizdevumi, mājokļu kredīti vai aizdevumi kāda iemesla dēļ, no 5000 $ līdz 1.000.000 $. Mūsu metode tomēr ļauj noteikt nepieciešamo aizdevuma summu un ilgumu jūs varat atļauties, tas dod jums reālu iespēju iegūt līdzekļus jums ir nepieciešams! Ja Jums ir interese, pasteidzies un sniedz šādu informāciju tieši tos apspriest
Lūdzu, ņemiet vērā, ka iepriekš minētā informācija ir
Iesniegt
E-pasts: TAYLOROWENLOANFIRM@GMAIL.COM

Maria Ruzickova (mariaruzickova872@gmail.com) komentēja 17.01.2017. 13:41:09 (ip:185.182.81.58)
Komentāra reitings: 0

Laba diena.

Es sanema aizdevumu 75000 eiro no Senator Walter. Sazinieties ar vinu; senatorrpwalter@hotmail.com vai senatorpwalter@seznam.cz. vinš ir cienijamu aizdevejs.

roland davies (rolandloancompany2016@gmail.com) komentēja 24.01.2017. 08:40:34 (ip:105.112.22.235)
Komentāra reitings: 0

. Sveicieni no Roland Aizdevums Inc, šobrīd mēs piedāvājam peldošas aizdevuma shēmu ar procentu likmi 2% ar pienācīgu derīgu ID. Jūs varat nosūtīt savu pieprasījumu par jebkuru aizdevuma summu, jūs varētu būt meklējat. Mēs piedāvājam aizdevumus sākot no 1,000.00 Min. EUR 50,000,000.00 Max. ar procentu likmi 2%. Mums ir ilgtermiņa kredīts līdz maksimāli 5-50 gadiem. Ja Jums ir interese par mūsu finanšu piedāvājumā, un vēlas saņemt aizdevumu no mums, lūdzu, sazinieties ar mums un dod mums zemāk informāciju, un, kas būs nepieciešams, lai sāktu aizdevuma summu atbilstoši.

 Vārds: ___________________________
 Dzimums: _______________________________
 Ģimenes stāvoklis: _______________________
 Kontakti Adrese: ______________________
 Pilsēta / Zip: ________________________
 Valsts: ______________________________
 Dzimšanas datums: ________________________
 Summa nepieciešams kā Loan: ________________
 Aizdevuma termiņš: ________________________
 Ikmēneša ienākumi / gada ienākumi: _________
 Nodarbošanās: ___________________________
 Aizdevuma mērķis: _____________________
 Tālrunis: ________________________________
 Fakss: __________________________________
 Atzīstot šo informāciju tiks nosūtīta aprēķinātajām Noteikumiem, ieskaitot vienošanos. Paldies par jūsu patronāža!
 E-pasts: Rolandloancompany2016@gmail.com

mr prince (johnfirms@gmail.com) komentēja 21.02.2017. 11:45:19 (ip:197.211.63.33)
Komentāra reitings: 0

Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, mēs piedāvājam aizdevumu
sākot no $ 5,000.00 līdz $ 10,000,000.00 Max, mēs esam uzticami, efektīvi,
Ātrs un dinamisks, Nr kredīta pārbaude, un 100% garantēta Mēs piedāvājam aizjūras
aizdevumus visiem noteikumiem šeit. mēs arī sniedz out kredītu eiro, mārciņas un dolāri.
Procentu likme, kas piemērojama visiem aizdevumiem ir 2%, ja jūs interesē saņemtu atpakaļ pie mums
Via (princeloanfirms@yahoo.co.uk~~pobj) ar zemāk informāciju:

Tavs pilnais vārds:
Valsts:
pilsēta:
Adrese:
Summa Needed:
ilgums:
Age:
Sex:
Nodarbošanās:
telefona numurs:

Vixk (megafundings@gmail.com) komentēja 24.02.2017. 04:28:52 (ip:77.243.183.67)
Komentāra reitings: 0


Jums ir nepieciešama nauda, un jums ir nepieciešams aizdevumu ar izdevīgiem nosacījumiem, lai palīdzētu risināt steidzamas problēmas.


Vai jums ir grūti dzīvot dzīvi viegli un ir apmierināti ar sev? Vai jūs vēlaties, lai sāktu uzņēmējdarbību par savu? Vai jūs vēlaties, lai samaksāt rēķinus? Vai jūs vēlaties veidot savu māju? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai skaidrot savu biznesu un jums nav pietiekami daudz kapitāla?

   Es aicinu jūs, lai tiktos ar mums šodien un saņemt, ka finanšu problēmas atrisinātas un dzīvot laimīgāki dzīvi. Šeit ir visvairāk interesanti daļa, mūsu aizdevums ir ar minimālo procentu likmi tikai 3%.

   Tikties ar mums tagad, lai greifers šo iespēju, lai saņemtu aizdevumu no mūsu uzņēmuma, kur viņi ir uzticami un apmierināti ar mūsu klientiem ir mūsu klientu rūpes. Jūs varat sazināties ar mums ar šādu e-pastu: megafundings@gmail.com/ megaexpress@excite.com

Gaidām jūsu e-pastu, un mēs sniegsim Jums labāko un ātru uzmanību, jums ir nepieciešams.
                  Sign-:
           Vadība.

dylan (dylancredit@gmail.com) komentēja 03.03.2017. 11:34:20 (ip:108.62.18.138)
Komentāra reitings: 0

Ārstnieciskā no HIV AIDS un herpes slimību, mans vārds ir Doris melody es galvu par šo dr mazik kas varētu kādreiz saņemt savu HIV AIDS izārstēt ar savu dziedinošo burvestību, es esmu mēģinājis gandrīz visu, bet es nevarēju atrast nevienu risinājumu par manu slimību, neskatoties visi šie notiek ar mani, es vienmēr tērēt daudz nopirkt HIV zālēm no slimnīcas un veikt dažas vairākus medikamentus, bet ne atbrīvot, līdz kādu dienu man bija tikai pārlūkojot internetu, kad es nāk pāri lielu amatu Michelle! kas patiesi teica, ka viņa bijusi diagnosticēt ar HIV, un tika izdziedināta ka pašā nedēļā, izmantojot palīdzību no šiem lieliskajiem spēcīgu dziedināšanas burvestību ārstu, kādu laiku es tiešām brīnos, kāpēc cilvēki viņam sauc dr mazik i nekad zināju, ka tas viss tāpēc, ka liels un perfekta darbu, ko viņš ir darījis, ko izraisa tas viss. tāpēc es ātri sazinājās ar viņu, un viņš jautājiet man dažus jautājumus, un viņš teica, ka lieta man nekad aizmirst, ka ikviens, kas sazinājās ar viņu vienmēr kļūst viņa dziedināšanu tikai 6 stundas pēc darot visu viņš lūgt jums to darīt, tāpēc es biju pārsteigts visu laiku es dzirdēju, ka no viņa, tāpēc es darīju visu tikai, lai redzētu, ka tajā pašā dienā, kurā viņš teica, man būs sadzijusi, visu spēku, kas man pa kreisi pirms skriešanās atpakaļ un man kļūst ļoti spēcīgi un veselīgi, tas slimība gandrīz nogalina savu dzīvi visiem, jo ​​par mani, tāpēc es devos uz slimnīcu, lai sniegtu galīgo pārbaudi uz slimību, un ārsts teica, es esmu HIV negatīvs, es esmu ļoti pārsteigts un priecīgs par dziedināšanu dr mazik deva man no seno daļas Āfrikas, jūs varat e-pastu viņam tagad par savu dziedināšanas pārāk, un es apsolu, ka tas strādā ātri, tūlīt, mana situācija was.you var e-pastu šeit (drmazikpowers@gmail.com)

HIV AIDS:
vēdertīfu:
gonoreja:
Lancer drudzis.
epilency:
plaušu vēzis:

un arī šis cilvēks var arī palīdzēt jums, sniedzot jums ļoti labi palīdzēt tikai viņam izmēģināt un jūsu problēmas tiks atrisinātas tikai kontakts ar him.once atkal šeit ir viņa e-pasts (drmazikpowers@gmail.com) viss pateicoties Dr mazik +2348128416885.

dylan (dylancredit@gmail.com) komentēja 03.03.2017. 11:35:32 (ip:108.62.18.138)
Komentāra reitings: 0

Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, mēs piedāvājam aizdevumu
sākot no $ 5,000.00 līdz $ 10,000,000.00 Max, mēs esam uzticami, efektīvi,
Ātrs un dinamisks, Nr kredīta pārbaude, un 100% garantēta Mēs piedāvājam aizjūras
aizdevumus visiem noteikumiem šeit. mēs arī sniedz out kredītu eiro, mārciņas un dolāri.
Procentu likme, kas piemērojama visiem aizdevumiem ir 2%, ja jūs interesē saņemtu atpakaļ pie mums
Via (dylancredit@gmail.com) ar zemāk informāciju:

Tavs pilnais vārds:
Valsts:
pilsēta:
Adrese:
Summa Needed:
ilgums:
Age:
Sex:
Nodarbošanās:
telefona numurs:

pedroazevedo (pedroazevedo532@gmail.com) komentēja 22.03.2017. 17:27:29 (ip:198.7.58.99)
Komentāra reitings: 0

LABAS ZIŅAS;
Vai jūs meklējat finansiālo palīdzību? Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai samaksātu
Jūsu rēķinus vai parādus? Šī ir iespēja jūs meklējat. Mēs piedāvājam visu
Veidu aizdevumi, piemēram, uzņēmumu aizdevumu, auto aizdevumus, riska
Kapitāls, aizdevumi, studentu kredīti vai aizdevumu jūsu izvēles 2%
procentu likme. Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mums ar šo e-pastu
Adrese: pedroazevedo532@gmail.com

daniel demetrios (gkfinance01@gmail.com) komentēja 04.04.2017. 12:42:38 (ip:207.244.89.91)
Komentāra reitings: 0

Jums ir jebkāda veida finanšu grūtībās? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu savus parādus? Vai jūs gatavojas palielināt savas finanses? Jūs esat biznesa cilvēks, kas vēlas paplašināt viņa / viņas uzņēmums. Jums tiek aicināti sazināties ar reālo varonis, uzticību un efektīvu kreditēšanas uzņēmuma kredīta aizdevumiem. Es uzzināju gan privātpersonām un valdībai par mūsu augsto efektivitāti.

Pakalpojumi ietver:
* Personas Aizdevumi (Secure un bez tā)
* Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
* Mājas uzlabošana
* Izgudrotājs Kredīti
* Auto Kredīti
utt ..

Lūdzu atgriezties pie mums, ja jums ir interese, caur (gkfinance01@gmail.com)


Ar cieņu,
Demetrios
 
3% aizdevumu piedāvājums

Jonna Finance (jonnafinance@outlook.com) komentēja 05.04.2017. 06:59:30 (ip:105.112.33.12)
Komentāra reitings: 0

Vai jūs meklējat steidzami aizdevumu? Man ir labas ziņas par jums! Mēs piedāvājam aizdevumus, sākot no 5000 līdz 30 miljoniem pie 2% procentu likmi gadā. Mēs piedāvājam Aizdevumi uzņēmējdarbības attīstībai, personas aizdevumiem, auto aizdevumu utt, Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski, Ja ir interese, sazinieties ar mums e-pastu: jonnafinance@outlook.com

Chow Ping ( bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) komentēja 12.04.2017. 12:20:40 (ip:159.148.89.213)
Komentāra reitings: 0

Mans vārds ir Chow Ping no Singapūras, es sazinājās aizdevumu Firm biznesa aizdevuma summu $ 200,000.00 Tad man bija teicis par soli apstiprinot savu pieprasīto aizdevuma summu, pēc tam, kad uzņemas risku vēlreiz, jo man bija tik daudz katastrofāls izveidot biznesu mans lielākais pārsteigums, aizdevuma summa tika ieskaitīta manā bankas kontā 24 bankas stundu laikā, bez jebkāda stresa, kā iegūt manu aizdevumu. Man bija pārsteigums, jo es pirmo reizi tika kritums upuris scam! Ja Jums ir interese par nodrošināt jebkuru aizdevuma summu un jūs atrodaties jebkurā valstī, es ieteiktu jūs varat sazināties Bishop Elija

pa e-pastu: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com

WhatsApp numurs: +2349035555247

HELEN BENJAMINE (Immaculateloanprovidersltd@gmail.com) komentēja 15.04.2017. 17:19:30 (ip:197.210.25.16)
Komentāra reitings: 0

STEIDZAMI AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS TRUSTHED un garantētu PIETEIKTIES TAGAD.

Laba diena,

  Cienījamie aizdevuma meklētāji, Sveicieni no Bezvainīgās Aizdevumu sniedzēju SIA
Mums ir sertificēti aizdevumu aizdevējs kas piedāvā aizdevumus cilvēkiem, kuri ir
vajag aizdevumu. Mēs dodam aizdevumus projektu, biznesa, nodokļi, rēķini,
un daudzi citi iemesli, mēs darbojas pie 3% interese ir rate.There ir
vairāk iegūt, saņemt aizdevumu no mūsu kompānijas, tāpēc tie jums nepieciešama
aizdevums? Vai esat parādā? Vai jūs vēlaties kredītu, lai uzsāktu jauku uzņēmējdarbību, un ir vajadzīgs kapitāls? Vai jums ir nepieciešams aizdevumu finansēšanai, lai kāda iemesla dēļ? Jūsu palīdzība ir
beidzot šeit, jo mēs dodam aizdevumus ikvienam lēts un
pieejamu procentu likmes tikai 3%, ja Jums ir interese, lūdzu sazinieties
mums šodien: (ImmaculateloanprovidersLtd@gmail.com)
un saņemt savu aizdevumu šodien. Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem, lūdzu,
atstāt zināt summu aizdevumu, jums ir nepieciešams, un ilgumu aizdevumu.

mēs ņemam nākamo:

* Personas Aizdevumi (Secure un bez tā)
* Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
* Consolidation Loan un daudz ko citu.

Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski.
Ja Jums ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums:
ImmaculateloanprovidersLtd@gmail.com
 
NO UPFRONT IEF PIELIKUMĀ
 
Veiksmi,
Klientu atbalsts.
Helen Benjamin.

MAGRET james (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) komentēja 20.04.2017. 14:53:18 (ip:64.71.171.76)
Komentāra reitings: 0

Sveiki,
Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam veic gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauku back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.

Jeff Michael (jsemkffloaninvestment@gmail.com) komentēja 22.04.2017. 01:24:26 (ip:166.88.123.133)
Komentāra reitings: 0

druva@apollo.lv
andra@druva.apollo.lv
sarmite@druva.apollo.lv
mairita@druva.apollo.lv
janis@druva.apollo.lv
monika@druva.apollo.lv
anda@druva.apollo.lv
dainis@druva.apollo.lv
reklama@druva.apollo.lv
dita@druva.apollo.lv
ilga@druva.apollo.lv
gramatvede.druva@ltk.lv
info@edruva.lv

Jeff Michael (jsemkffloaninvestment@gmail.com) komentēja 22.04.2017. 01:24:44 (ip:166.88.123.133)
Komentāra reitings: 0

Laba diena

Vai jums ir nepieciešams kredits? Mes esam dzirdet, lai palidzetu cilvekiem, kuri ir finansiala situacija, lai tas butu stabilas uz mužu.

Mums piedava aizdevuma procentu likmi 2%. Ja jums tiešam ir nepieciešams kredits, jums ir nepieciešams, lai pabeigtu pieteikuma veidlapu var atrast zemak, pirms mes varam tiesiski šo darijumu. Jusu dati ir droši ar mums, tapec jums nekas
uztraukties par. Tas ir pirmais solis, jums ir javeic, pirms aizdevuma var nodot jums. Jus zinat, ka bus nepieciešami dati par
sagatavošana jusu aizdevumu. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: jsemkffloaninvestment@gmail.com

Aizpildiet šo informaciju zem

Pilna Vardi:
Valsts:
Telefona numurs:
Aizdevuma summu, kas nepieciešama:
Aizdevuma ilgums:
Meneša ienakumi:
Majas adrese:

Thanks ka mes gaidam jusu atbildi

Jeff Michael aizdevumu uznemums.

Aizdevumu / Finanšu pakalpojumu sniedzeji.

Jamie Freeman (freemanloans@Hotmail.com) komentēja 24.04.2017. 11:21:40 (ip:159.148.186.137)
Komentāra reitings: 0

Ātrs un uzticams finansējums pašlaik pieejami tikai 2%. Meklējat uzticamu līdzekļu, lai saņemtu finansējumu? Vai jūs plānojat sākt savu sapņu biznesu, bet nav kapitāla vēl? Vai tu meklē, lai iegūtu mājas, bet nezinu, kā iegūt tik ļoti nepieciešamos līdzekļus? Tas beidzot ir zelta iespēja pie jūsu namdurvīm saņemt papildus bez problēmām un stresu, kā jums tiek garantēta baudīt mūsu uzticamus finanšu pakalpojumus, kas ir pieejami visi tikai 2%, Lūdzu rakstiet mums, lai ātri atbildi uz Freemanloans@hotmail.com un saņemt šodien apstiprināts.

Kundze. Elena (elenanino0007@gmail.com) komentēja 24.04.2017. 11:24:29 (ip:105.112.34.72)
Komentāra reitings: 0

Uzmanību plašai sabiedrībai,

Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, un bez kredīta pārbaude, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, parādu konsolidācijai aizdevumi, riska kapitāls, biznesa aizdevumus, izglītības aizdevumi, mājokļu kredīti vai "aizdevumiem jebkādu iemeslu dēļ. Tomēr mūsu metodi, piedāvā iespēju norādīt summu aizdevuma nepieciešams, un arī ilgumu varat atļauties, e-pasts: elenanino0007@gmail.com

Tas dod jums reālu iespēju iegūt līdzekļus jums ir nepieciešams! ja ir interese sazinieties pa e-pastu: elenanino0007@gmail.com

Ar laba vēlējumiem
Kundze. Elena
E-pasts: elenanino0007@gmail.com

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz rakstu sarakstu ]

Reklāma
Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

[Valid RSS] Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

RSS 2.0 ziņu barotne (news feed)  Twitter

reģistrēties