Mājaslapas SEO - pēdējā atskaite

Deniss Fedotovs (deni2s), 16.02.2008., 14:31

Pēdējā atskaite par to, kā man veicās mēneša laikā optimizēt kādu mājaslapu uz konkrētu atslēgvārdu.

Tātad mājaslapa, kuru es uzņēmos optimizēt, iekš google.com (nejaukt ar google.lv) atradās 18. pozīcijā dažas dienas atpakaļ, kad klients paziņoja, ka ir apmierināts ar manu veikumu SEO jomā, un tiks turpināta sadarbība, noslēdzot ar mani darba līgumu.

Pašlaik jau lapa uz konkrēto atslēgvārdu, kā jau biju paredzējis, ir pakāpusies vēl augstāk, uz 16. pozīciju (sākotnēji atradās 27.-37. pozīcijās) - tātad tikai apmēram mēneša laikā lapa tika pacelta par vairāk kā 10 pozīcijām. Protams, ka arī meklējot pēc citiem ar lapu saistītiem atslēgvārdiem, lapa meklētāju rezultātos ir pakāpusies augstāk.

Atklāšu, ka mājaslapa ir saistīta ar viesnīcu rezervācijām - kur konkurence tiešām ir diezgan liela.

Pašlaik mans mērķis būs panākt, ka lapa iekļūst top 10 pozīcijā, darba un ideju vēl ir daudz, bet par to vairs sīkāk nerakstīšu, un šis būs pēdējais posts šī projekta sakarā, jo esmu lasījis pārmetumus, ka es lieloties ar saviem sasniegumiem, kuri nemaz neesot sasniegumi.

Starp citu, esmu saņēmis vēl vienu pasūtījumu no vēl kādas ar tūrisma informāciju saistītu mājaslapas optimizēšanu, par kuru man arī tiks maksāts, tā ka tas brīdis, kad man par mājaslapu optimizāciju maksā naudu, man vismaz ir pienācis. Tas, protams, nav mans pamatdarbs, drīzāk gan hobijs un ceru, ka tā tas arī paliks. Jo bez SEO es paralēli nodarbojos gan ar savu web (un ne tikai) projektu veidošanu un attīstīšanu, gan arī strādāju pamatdarbā, kurš man ļoti patīk, bet kurā man saistība ar tīmekli ir vairāk  lietotāja līmenī, nu un, protams, ka arī mācos augstskolā. Bet tāpat ir ļoti patīkami, ka var nodarboties ar to, kas tevi tiešām interesē, pie tam par to papildus vēl maksā.

Ja kādu interesē, tad te ir apkopotas saites uz pārējiem postiem par viesnīcu rezervāciju mājaslapas optimizāciju mēneša garumā:
  1. web.hc.lv/blogi/blogi/deni2s/parrunas-par-seo/
  2. web.hc.lv/blogi/blogi/deni2s/sis-tas-paveikts/
  3. web.hc.lv/blogi/blogi/deni2s/vel-dazi-rezultati/
  4. web.hc.lv/blogi/blogi/deni2s/pardomas-par-seo/
  5. web.hc.lv/blogi/blogi/deni2s/projekta-seo-karteja-atskaite/

2 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 16.02.2008. 14:43:25
Komentāra reitings: 0

Apsveicu! :)

deni2s, 16.02.2008. 15:45:42
Komentāra reitings: 0

paldies :)

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties