Par manu pieredzi "Mediaparkā"

Deniss Fedotovs (deni2s), 21.10.2010., 07:22

Šorīt izlasīju ziņas iekš nekur.lv par baumām par manas nesenās darbavietas SIA "Mediaparks" bankrotu. Nezinu, kurš palaida tādu pīli, taču padalīšos savā pieredzē par darbu Mediaparkā.

Kādu dienu uzrakstīju Reinim (Mediaparka vadītājam), vai viņa piedāvājums par darbu "Mediaparkā", no kura pirms kāda laika biju atteicies, vēl aizvien ir spēkā. Pēc nedēļas jau bijām par visu vienojušies un no jūlija sāku strādāt Mediaparkā. Nostrādāju 3 mēnešus, līdz mani pārvilināja uz CUBE, kur tagad nodarbojos ar mobilo aplikāciju izstrādi (iPhone/Android).

 

Sākšu ar plusiem Mediaparkā:

 • Adekvāta alga
 • Birojs atrodas ļoti labā vietā - ērta piebraukšana, netālu no centra, sakārtota vide. Patīkami braukt uz biroju.
 • Diezgan brīvs darba laiks. Ja nav sarunāta kāda tikšanās, uz darbu var nākt kaut pa naktīm strādāt.
 • Tiek apmaksātas gan darba stundas, gan dīkstāve, ja tāda ir, gan virsstundas.
 • Darbs ir. Un pietiekoši.
 • Neskatoties uz darbu apjomu, mierīgāku darba vietu un darba apstākļus neesmu  nekur redzējis.
 • Kompetenti, pieredzes bagāti kolēģi, no kuriem var daudz ko mācīties.
 • Pretīmnākoša biroja vadītāja (kura, kā zināms, parasti uzņēmumos ir galvenais cilvēks).
 • Pats lielākais pluss - pats birojs. Skaists, plašs, gaišs, ar iespēju iziet uz ēkas jumta, kur var pavērot skaisto pilsētas panorāmu, vai sarīkot kādu pikniku. Garšīga kafija. Jauka, ērta virtuve. Ja jums ir iespēja aizbraukt uz Mediaparka biroju, nepalaidiet to garām!

Mīnusi:

 • Diezgan bieži mainās darbinieki.
 • Iekšējā komunikācija praktiski neeksistē un netiek veicināta (ne vertikālā, ne horizontālā). Piemēram, pat līdz biroja vadītājai 2 nedēļu laikā tā arī nebija no vadības nonākusi informācija, ka es mainīšu darba vietu, tāpēc viņai bija neviltots pārsteigums, kāpēc es rakstu e-pastu, ka man nepieciešama nodokļu grāmatiņa.
 • Tiek sekmēts individuālais darbs, nevis komandas darbs.
 • Algas izmaksas reizēm kavējas par dažām dienām (bet sapratu, ka ir atkarīgs nevis no naudas trūkuma, bet no uzņēmuma valdes locekļu garastāvokļa).
 • Ja neizmanto maksas stāvvietu, tad no rītiem ir problemātiski noparkoties, jo policija tur (Republikas laukuma rajons) līmē "plāksterus" bezjēgā neuztraucoties par sabiedrības interesēm (kas gan jau ir cits stāsts).

Kā teica Reinis - Mediaparks ir tieši tāds pats mazais web kantoris kā visi pārējie. No vienas puses varu piekrist. No otras puses - supermegalieliskais birojs, ilgā (12+ gadi) pieredze, viens no Latvijā labākajiem dizaineriem, zinoši programmētāji un Reiņa žurnālistikas darbības ir padarījušas šo uzņēmumu par vienu no prestižākajiem un stabilākajiem uzņēmumiem nozarē. Pilnīgi piekrītu Reiņa teiktajam: "Madiaparks bija, ir un būs." Trīs nostrādātajos mēnešos par darbu trūkumu es nevaru sūdzēties, redzēju, ka Reinis arī pamatīgi strādāja ar klientiem - gan no Latvijas, gan no ārzemēm.

Patika, ka vadība ir pretimnākoša. Piemēram, Reinis piedāvājās, ka uzņēmums man varētu izlīdzēt ar naudu, lai es varētu ātrāk salabot savu auto pēc kādas neplānotas avārijas, kad līdz algai vēl bija  ilgi jāgaida, turklāt atmaksu varēju sadalīt pa dažiem mēnešiem, kas bija ļoti patīkami.

Rezumējot - stabila darba vieta ar stabiliem ienākumiem, lieliskiem apstākļiem, piemērota individuālam darba stilam, adekvātu algu, nelielu kolektīvu. Ja es nemeklētu sev jaunus izvaicinājumus, bet gribētu mierīgu, stabilu darba vietu, kur pēc darba vari atbraukt mājās un aizmirst par darbu, tad Mediaparks noteiktu būtu ideālā darba vieta. Protams ir savi trūkumi, bet nekur jau nav ideāli. Un ir lietas, par kurām var teikt, ka "vienam patīk māte, citam meita, trešam kleita" :D - ar saviem plusiem un mīnusiem vienlaicīgi. Piemēram, vieniem labāk patīk individuālais darbs, citiem komandas darbs. Vēl aizvien pieļauju iespēju, ka varbūt kādreiz nākotnē es vēl gribēšu tur atgriesties strādāt :)


6 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
k, 21.10.2010. 10:56:46 (ip:159.148.43.54)
Komentāra reitings: 0

nejauksim lūdzu "jauno" Mediaparku (https://www.lursoft.lv/lapsaext?act=URCPI&pscode=VHUFWNQEMSECNUKHJUPYMRYFTYDOHX) ar "veco" "Interneta risinājumu aģentūra Mediaparks" (https://www.lursoft.lv/lapsaext?act=URCPI&pscode=TXUBAUPVSYPIAVJMJTALJKUQJLWKKX)

deni2s, 21.10.2010. 13:15:38
Komentāra reitings: 0

Domāju, ka es strādāju jau "jaunajā", vismaz Republikas laukumā (bet precīzāk laikam jāskatās tad ir darba līgumā, kurš nav pa rokai). Par "veco" nemāku spriest.

k, 21.10.2010. 13:36:39 (ip:159.148.43.54)
Komentāra reitings: 0

arī "vecais" kādu laiku bija republikas laukumā, atšķirība tikai tāda, ka "jaunais" "piereģistrējās" pagājušā gada vasarā

deni2s, 21.10.2010. 20:36:46
Komentāra reitings: 0

Tātad biju "jaunajā". Nedomāju, ka tas maina kādu būtību, ja cilvēki ir tie paši un nodarbojas ar to pašu.

Programetajs, 26.11.2010. 14:47:06 (ip:212.93.100.151)
Komentāra reitings: 0

Meli!!!
http://uzmetejs.lv/?l=2&item_id=10&article_id=172

XXL, 18.04.2011. 09:37:03 (ip:77.240.244.222)
Komentāra reitings: 0

Stāsts jau arī ir par to, ka Tavi minētie plusi darbam Mediaparkā (kruts ofiss, liela alga, apmaksāta dīkstāve) uzņēmumam kaut ko arī maksā un acīmredzami peļņa nav bijusi tik liela, lai to visu apmaksātu. Rezultāts ir darbinieki bez algas, klienti ar puspabeigtiem projektiem un citi neapmierināti kreditori, bet tie, kas savu aldziņu saņēmuši jau, protams, laimīgi un apmierināti.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties