Prieks par nekur.lv

Deniss Fedotovs (deni2s), 01.02.2008., 19:29

Patīkami pārsteidza nekur.lv veidotājs(i?).

Dažas stundas pēc jaunās versijas palaišanas nekur.lv veidotājs(i) ieklausījās tautas balsī un vismaz dažus būtiskākos iebildumus ņēma vērā un novērsa:

  • Pie "lasītākais 24h" tika izravētas ārā visas bildes (lai gan manuprāt varētu mierīgi tās samazināt līdz nepieciešamajam izmēram kaut vai ar phpThumb() palīdzību, kas ne tikai ļauj viegli operēt ar bildēm, bet arī tās kešot)
  • Pamatlapas fons tika nomainīts uz baltu, kas kaut arī nav vairs tik silts un "mājīgs" kā pelēcīgais, bet toties samazina problēmas ar bildēm, kurām defaultā tiek pieņemts, ka fona krāsa ir balta.
Katrā ziņā visu cieņu! Kaut nu visi tik ātri ieklausītos citu viedoklī, tā vietā, lai automātiski taisnotos pretī.

Lai gan no otras puses, tikpat labi pirms jaunās versijas palaišanas varēja to parādīt dažiem beta testētājiem, kuri māk pamatot savu viedokli, un šīs problēmas būtu apzinātas 5 minūšu laikā. Protams, tam būtu nepieciešami testētāji, kuri pirms tam nav iesaistījušies jaunās versijas veidošanā, lai novērstu subjektīvo vērtējumu un nespēju paskatīties uz projektu ar svaigu aci no malas.

P.S. Viena lieta, kas vēl aizvien gļuko - skrollējot (vismaz uz FireFox), nevis uz leju, bet uz augšu, sametās horizontālas svītras pa virsu tekstam. Un ne uz viena vien datora. Saprotu, ka tā visdrīzāk ir pārlūka vizualizācijas (rendering) problēma, bet varbūt to var tomēr mēģināt kā apiet.

nekur.lv problēma

1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 02.02.2008. 16:56:46
Komentāra reitings: 0

Vēl dažas problēmas, ka izpeldējušas nekur.lv var palasīt raksta http://web.hc.lv/dizains/zinas/nekur.lv-jauna-versija/ komentāros.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties