Problēmas ar nekur.lv

Deniss Fedotovs (deni2s), 31.01.2008., 09:42

Kārtējo reizi novēroju problēmas ar nekur.lv.

Lai gan pirmajā lapā uzrādās, ka mans vakardienas posts saņēmis 21 klikšķus no nekur.lv, pie pēdējo 24 stundu lasītākajiem postiem tas tā arī nav nonācis, lai gan tur uzrādās pat posti ar 15 klikšķiem.

nekur.lv

Arī iepriekš biju novērojis dažu klikšķu atšķirības starp nekur.lv pirmo lapu un pēdējo 24 stundu lasītākajiem, bet tas man nešķita tik nozīmīgi (pieļāvu, ka pēdējo 24 stundu lasītākais tiek kešots un atjaunojas ik pa dažām minūtēm). Taču tagad izskatās, ka daži posti vienkārši neiekļūst pie pēdējo 24 stundu lasītākajiem un ne jau tāpēc, ka tie nebūtu lasīti.

Vai varbūt dažas RSS barotnes tiek apzināti diskiminētas, jo nav jau pirmā reize, kad posti nepelnīti neiekļūst pie pēdējo 24h lasītākajiem. Bet varbūt vaina ir nekur.lv pirmās lapas kliku uzskaitē? Jo vismaz stats.tunt.lv statistikas sistēma ir saskaitījusi tikai 7 klikšķus uz konkrēto postu nekur.lv 21 uzskaitīto vietā...

5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 31.01.2008. 10:38:35
Komentāra reitings: 1.004

Nesaprotu, kāpēc man jāreģistrējas, lai kaut ko komentētu šeit, bet nu AFAIK, pirmajā lapā skaitās visi klikšķi (varu 2x piemēram, atvērt to rakstu caur nekur.lv), bet topā tiek skaitīti tikai unikālie klikšķi, tāpēc ir tāda atšķirība.

deni2s, 31.01.2008. 11:34:12
Komentāra reitings: 0

Jāreģistrējas tāpēc, lai netiktu komentēti visādi sviesti. Tā teikt reģistrēšanās ir visādu glupību atsijāšana. Ja gribēs cilvēks ko noderīgu iekomentēt, tad papūlēsies arī piereģistrēties. Glupību dēļ neviens negribēs reģistrēties :)

Par tiem klikšķiem - unikālajiem un neunikālajiem laikam tev ir taisnība. Paldies, ka apgaismoji! Acīmredzot kkāda interpretācijas problēma, kas nekur nekur.lv nav izskaidrota.

dzēsts lietotājs, 31.01.2008. 11:48:33
Komentāra reitings: 0

psc. piereģistrējos, lai atstātu glupju komentāru un gāztu stulbu teoriju...

Papildus arī pats raksts absolūti lieks/sviests. Visur redzi tikai kaut kādu sazvērestību.
"Interpretācija" ir absolūti saprotami paskaidrota iekš nekur.lv - "Tops tiek rēķināts pēc algoritma, kurš visu laiku tiek uzlabots".
Nekur neredzu teikumu, kas liktu domāt, ka topā tiek skatīti klikšķi kā tādi vispār.

lol

deni2s, 31.01.2008. 11:52:19
Komentāra reitings: 0

Ja pavērosi uzmanīgāk, tad pamanīsi, ka topā pie katra raksta ir pierakstīti klāt "klikšķi", pēc kuriem tops arī ir sakārtots. Un jā - nav tur rakstīts "unikālie klikšķi", kas novērstu šādas neskaidrības. Lai arī kā man nekur.lv patīk, tomēr šī lieta nav veidota intuitīvi saprotama un user friendly.

dzēsts lietotājs, 31.01.2008. 21:29:48
Komentāra reitings: 0

User friendly nav web.hc.lv ar savu obligāto reģistrēšanos!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties