Sitelinks

Deniss Fedotovs (deni2s), 22.02.2008., 10:29

Šīsdienas prieciņš - daži projekti, kuros esmu iesaistīts dažas dienas atpakaļ ir tikuši pie Google sitelinks.

Sitelinks izskatās šādi:
sitelinks


Sitelinks ir tās saitītes zem meklēšanas rezultātiem, šajā gadījumā "Mūzika", "Afiša" utt. Google tās ģenerē automātiski, taču iekš Google Webmaster Tools ir iespēja nobloķēt kādu no ģenerētajām saitēm, jo tās ne vienmēr tiek saģenerētas korekti. Piemēram, draugiem.lv, manuprāt, derētu dažas sitelinks tomēr padzēst.

Google neko daudz par sitelinks nekomentē:

How does Google compile the list of links shown below some search results?The links shown below some sites in our search results, called sitelinks, are meant to help users navigate your site. Our systems analyze the link structure of your site to find shortcuts that will save users time and allow them to quickly find the information they're looking for.

We only show sitelinks for results when we think they'll be useful to the user. If the structure of your site doesn't allow our algorithms to find good sitelinks, or we don't think that the sitelinks for your site are relevant for the user's query, we won't show them.

At the moment, sitelinks are completely automated. We're always working to improve our sitelinks algorithms, and we may incorporate webmaster input in the future.


Taču ir daži minējumi, ka sitelinks var būt mājaslapas autoritātes un kvalitātes rādītājs Googles acīs, taču tas nebūt nenozīmē, ka visām tādām mājaslapām ir sitelinks.
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 22.02.2008. 15:44:37
Komentāra reitings: 0

:D Man piemēram vēl ir jātiek līz tam statusam kad meklējot saits.lv augšgalā arīatrastos tas saits.lv, nevis diig.lv ar rakstu par šo saits.lv :D

deni2s, 22.02.2008. 17:15:33
Komentāra reitings: 1.023

Kāds url ir tavam saitam.lv?

dzēsts lietotājs, 22.02.2008. 18:24:53
Komentāra reitings: 0

ifdb.lv :)

deni2s, 22.02.2008. 23:59:26
Komentāra reitings: 1.023

man ifdb.lv parāda kā pirmo rezultātu. lai gan vispār tev ir ĻOTI maz ieejošo saišu uz tavu domēnu. Es tavā vietā pie tā diezgan stipri piestrādātu, jo satura apjoms ir ļoti labs.

dzēsts lietotājs, 27.02.2008. 18:45:25
Komentāra reitings: -1.023

Draugiem.lv, man liekas, par to Googli ph, jo tā indeksē tikai tās dažas publiskās lapas, kurās nekā nav...

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties