Jauna baneru apmaiņas sistēma

Deniss Fedotovs (deni2s), 23.01.2008., 20:42

Šodien saņēmu ziņu no oba.lv par jaunas baneru apmaiņas sistēmas "TrafEx" palaišanu.

TrafEX

Lai gan mans viedoklis par baneru apmaiņas sistēmām ir diezgan nemainīgs, ja kāds vēlas paeksperimentēt, tad šī izskatās neslikta alternatīva jau esošajām baneru apmaiņas sistēmām, jo piedāvā dažādus bonusus. Tālāk publicēju ziņu no oba.lv, kādu es to saņēmu:

Sveicināti,

Šī vēstule, pirmkārt, ieinteresēs webmastierus. Jo, ja Jums ir sava web lapa, kurai ir nepieciešama reklāma, bet Jūs negribāt terēt tai naudu, tad šīs piedāvājums ir domāts tieši Jums.

Vēlamies Jums piedavāt sadarbības iespēju, kas popularizēs Jūsu web resursu, tadējādi arī piedavāto pakalpojumu.

Domājām, kā Jūs esat ieinteresēts reklāmā, bet, protams, kurš grib daudz maksāt. Tadejādi, mēs nodarbojamies ar reklāmu, par kuru nevajag maksāt. Uzskatam, kā tas ieinteresēs katru.

Mēs esam Banneru apmaiņas sistēma TrafEx. Protams, par tāda veida pakalpojumiem Jūs jau dzirdējāt, bet, lūdzu, izlasiet, ko piedavājām Jums mēs:

Kopējais raksturojums

Projekts Trafex ļauj saviem lietotājiem apmainīties savā starpā ar reklāmas banneriem un tas ļaus jums reklamēt Jūsu WEB lapu citās sistēmā reģistrētās lapās un portālos bezmaksas. Trafex Banneru apmaiņas sistēma apvieno sevī apmaiņas iespēju tīklā ar 468x60 un 180x150px formāta banneriem. Banneri var būt izpildīti GIF, JPEG, PNG vai SWF (Flash) failu formātā. Un lietotāja komfortām ir iespēja izvēlēties interfeisa 3 valodas – Latviešu, Krievu vai Angļu.

Speciālais piedavājums


Sakarā ar projekta atvēršanu, piermie 25 piereģistrētie lietotāji, saņems bonusu 25 000 banneru radījumu un 10 klikšķu apmērā.

Bonusi


Piereģistrējoties mūsu sistēmā Jūs saņemsiet 25 000 banneru demonstrācijas bez maksas. Bet tas vēl nav viss. Ikdienā jums tiek piešķirti bonusā vēl 3 000 rādījumus. Tādejādi Jūsu web lapa tiks garantēti reklamētā katru dienu. Sistēmas lietotāji saņem papildus radījumus par klikšķiem viņu resursā. Lietotājiem ir iespēja saņemt ne tikai radījumus, bet arī klikšķus, kas padarīs reklāmu vēl efektīvāku. Ir pieejama arī elastīga apmaiņas koeficienta sistēma.

Pie tam vēl, iesaistot Trafex Banneru Apmaiņas Sistēmā jaunus lietotājus, Jums tiks piešķirti bonusā 5000 radījumi par katru iesaistīto lietotāju, bet tas vēl nav viss, iesaistot jaunus lietotājus Jūs saņemsiet % no viņu nopelnītiem radījumiem un klikšķiem.

Kā sistēmas lietotājs, jūs iegūsiet:
  • Jūs saņemsiet 90 radījumus par 100 radījumiem, kurus nosūtījāt jūs.
  • Jūs saņemsiet 50 klikšķus par 100 klikšķiem, kurus nosūtījāt jūs.
  • Jūs saņemsiet 30 radījumus par katru klikšķi uz bannera jūsu web resursā.
  • Jūs saņemsiet 5000 par katru lietotāju, kuru iesaistījāt jūs.
  • Jūs saņemsiet 10% radījumus un 10% klikšķus no lietotāja radījumiem un klikšķiem, kuru iesaistījāt jūs.
  • Katrs piereģistrēts lietotājs piedalās ikdienas konkurā, kur viņai ir iespēja saņemt papildus 6 000 banneru radījumus.

Iespējas


Lietotājam ir iespēja uzstādīt precīzi cik radījumus vai klikšķus viņš grib iztērēt katrai reklāmas kampaņai vai bannerim, kas neļaus lieki iztērēt tos. Kā arī noteikt citu resursu kategoriju loku, kur reklamēties un ko reklamēsiet Jūs. Lietotājam ir iespēja saņemt ikdienas emailu ar savu statistiku. Jā gadījumā lietotājs vēlās reklamēties vēl intensīvāk, viņam ir iespēja iegādāties papildus radījumus vai klikšķus.

Statistika


Banneru un Jūsu WEB lapas statistiku var aplūkot jebkurā laikā. Detalizēta grafiska katra bannera statistika. Detalizēta grafiskā statistika par katru stundu, dienu, mēnesi. Statistikā var redzēt rādījumus un klikšķus par visiem banneriem un lapu.

Priekšrocības


Trafex Banneru Apmaiņas Sistēmas galvenais mērķis ir savākt vienā banneru apmaiņas tīklā resursus, kas ir ieinteresēti savas web lapas reklamēšanā, bet nevēlas tērēt nozīmīgas summas reklamēšanai. Tas viss veicinās ātru Jūsu web resursa/preces/pakalpojumu popularitātes pieaugumu, savukārt mēs gūsim jaunus lietotājums.


Tāpēc, mēs ceram uz auglīgu sadarbību.

Ar cieņu,

TrafEx komanda.

http://www.trafex.lv

Par gramatiskajām kļūdām īpaši neuztraucos šajā gadījumā, jo zinu, ka tās ir tāpēc, ka sistēmas veidotāji ir krievvalodīgie, tāpēc vairāk priecājos par to, ka piedāvājums tika atsūtīts ne tikai krievu, bet arī latviešu valodā. Droši komentējiet, par savu pieredzi ar šo baneru apmaiņas sistēmu!

1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 24.01.2008. 14:11:21
Komentāra reitings: 0

Ja tā sistēma ir tādā pat līmenī kā tas augšējāis baneris (nu jā tas nav bijs kaut kur par brīvu novelkams) un vēstules teksts, tad labāk no šitādām sistēmām turēties pa gabalu...

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties