Kamēr latvieši vēl domā, lietuvieši jau rīkojas

Deniss Fedotovs (deni2s), 31.05.2007., 19:43

Šodien saņēmu e-pastu, kur lietuviešu kompānija UAB "DKD", kurai Latvijā pieder iepazīšanās portāls www.iepazisanas.com, interesējas par iespējām izvietot teksta saites HC.LV resursos uz 3-6 mēnešiem.

Ir pilnīgi skaidrs, ka šī kompānija vēlas izvietot teksta saites, lai panāktu lielāku Google PageRank savai iepazīšanās servisa lapai www.iepazisanas.com. Ko lai saka - malači! Savādi tikai, ka Latvijas interneta mārketinga un SEO nepasteidzās pirmie.

Google PageRank HC.LV portālāStarp citu, jauniešu kultūras portāla HC.LV sākumlapai patreiz ir PageRank 5, bet arī praktiski visas pārējās portāla 3500+ lapas pēc Google Webmaster Tools datiem ir ieguvušas kādu PageRank, kas kopā veido ļoti labus rezultātus Googles meklētājsistēmas rezultātos.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Sandy, 20.06.2007. 08:06:54 (ip:87.110.141.210)
Komentāra reitings: 1

Redzi, Deniss, atsķirībā no tevis, viņi stradā uz RU un EN tirgiem. Fiška slēpjas tajā principā ka LV iegūt kvalitatīvu PR ir elementāri un lēti, kuru tālāk novada uz daudz lielākām konkurences zonām, kā krievalodīgie. Bāc.. es laikam izpļāpājos.. dzēs ārā šo postu!

deni2s, 27.06.2007. 15:17:11
Komentāra reitings: 0

Jā, laba doma. Esmu arī biju domājis, ka pie zināmas apmeklētāju kritiskās masas jāievieš arī krievu valoda :) Toreiz nospriedu, ka pie 1000 unikālajiem dienā to sākšu darīt. "Kritiskā masa" jau sen savākta, bet pagaidām citas interesantākas lietas prasās kodēties, tad vēl gribas uzlabot jau esošo, tā ka līdz krievu valodai руки не доходят. Pagaidām cenšos veidot 1 lietu (ok, arī web.hc.lv), bet labi, nevis vairākas un pa roku galam. Krievvalodīgajā tīmeklī arī konkurence laikam ir lielāka, bet nu tas protams tikai pastiprina izaicinājumu, nevis nobaida :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties