IT Gada balvā "Platīna pele 2011" nosauks Latvijas labākos IT vadītājus

Māra Jākobsone, LIKTA viceprezidente, 04.10.2011., 14:17

Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares Gada balvā "Platīna pele 2011" šogad būs jauna, vēl nebijusi nominācija - Labākais IT vadītājs/IT projektu vadītājs.

Jaunās nominācijas mērķis ir īpaši izcelt dažādu IT projektu vadītājus un organizāciju IT stūrmaņus – nodaļu vadītājus.

Latvijas IKT Gada balvas – Platīna pele 2011 - nominācijas Labākais IT vadītājs/ IT projektu vadītājs mērķis ir izcelt informācijas tehnoloģiju profesionāļus, kas savu ikdienas darbu saista ar kāda IT projekta vai organizācijas nodaļas vadīšanu. Prestižās balvas saņemšana ne tikai cels dalībnieka motivāciju, bet būs arī nozīmīgs atskaites punkts paša nominanta profesionālajā biogrāfijā.

"Vairumā gadījumu sekmīga IT projekta īstenošana vai e-pakalpojuma ieviešana ir atkarīga tieši no projekta vadītāja, kurš attiecīgā projekta realizēšanā spēlē galveno lomu, sākot no plānošanas, līdz tā veiksmīgai īstenošanai un pārvaldīšanai aktīvajā fāzē. Tādēļ LIKTA aicina gan pašus IT vadītājus, gan organizācijas izvirzīt balvai savus profesionāļus, kas sekmīgi vada lielos projektus vai atbild par informācijas tehnoloģijām valsts vai privātā sektora uzņēmumos," par jaunās nominācijas nozīmi stāsta LIKTA prezidente, Dr. oec., Signe Bāliņa.

Latvijas IKT balvai kategorijā Labākais IT vadītājs var pieteikties valsts organizāciju un privātā sektora IT vadītāji, kā arī liela mēroga IT projektu vadītāji. Ņemot vērā, ka dalību šajā nominācija var pieteikt gan pats IT vadītājs vai IT projektu vadītājs, kā arī pretendentu var izvirzīt citas personas, LIKTA īpaši aicina organizāciju vadītājus pieteikt savus darbiniekus. Tas cels ne tikai paša dalībnieka profesionālo pašapziņu, bet veicinās arī uzņēmuma prestižu.

Platīna pele

Papildus IT vadītāja kandidatūrai šogad Latvijas IKT balvas tiks dalītas tādās kategorijās kā e-pārvalde un e-pakalpojumi, e-biznesa risinājumi un pakalpojumi uzņēmumiem, kā arī sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju LIKTA pasniegs īpašo balvu labākajai e-pašvaldībai.

Latvijas IKT balvas "Platīna pele 2011" pieteikumus var iesniegt elektroniski līdz šā gada 24. oktobrim, aizpildot pieteikumu formu asociācijas mājas lapā www.likta.lv. LIKTA mājas lapā kandidāti var arī detalizēti iepazīties ar dalības noteikumiem un nolikumu.

Apbalvošanas ceremonija norisināsies svarīgākajā nacionālajā IKT nozares pasākumā - LIKTA 13. gadskārtējā konferencē šā gada 29. novembrī.

IKT balva "Platīna pele" notiek reizi gadā un šogad tā norisinās jau piekto gadu pēc kārtas. Tās ilggadējs iniciators un realizētājs ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA). Balvas mērķis ir celt nozares prestižu, veicināt pozitīvo publicitāti, informēt sabiedrību par IKT iespējām, kā arī izcelt nozīmīgākos projektus, kas sniedz labumu plašai sabiedrībai. 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties