Latvijas IKT balva "Platīna pele 2009"

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, 09.10.2009., 16:29

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina Latvijas IKT balvu "Platīna pele 2009".

Balva "Platīna pele"Balva "Platīna pele" informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozarē Latvijā tiek izsludināta jau trešo reizi un ir kļuvusi par Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozares tradīciju. Iepriekšējo gadu laureātu vidū ir tādas organizācijas un uzņēmumi kā Valsts Ieņēmumu dienests, IF Latvija un Swedbank. Latvijas IKT balvas mērķis ir celt nozares prestižu, veicināt pozitīvu publicitāti, informēt sabiedrību par IKT iespējām, kā arī izcelt nozīmīgākos projektus, kas sniedz labumu plašai sabiedrībai. Konkursā var piedalīties attiecīgo pakalpojumu, projekta īpašnieki – valsts iestādes, privātfirmas, akadēmiskās organizācijas, nevalstiskās organizācijas un privātpersonas. Apbalvojumu saņems gan projekta "īpašnieks", gan izstrādātājs vai piegādātājs. Projektu var pieteikt konkursam, kad tas ir izstrādāts un ieviests, iesniegšanas brīdī ir aktīvs un pakalpojumi ir sniegti vismaz sešus mēnešus.

2009. gadā "Platīna pele" tiks pasniegta šādās kategorijās:

  • Labākais optimizātors (e-pārvalde un e-pakalpojumi)
  • Pakalpojumi sabiedrībai (Izglītības, kultūras, veselības aprūpes, sporta projekti un jaunie mediji (sociālie tīkli))
  • Biznesa attīstība un e-komercija

Pretendentus vērtēs neatkarīga un kompetenta žūrija: Māra Jākobsone, LIKTA viceprezidente; Degi Karajevs, digital times galvenais redaktors, Ilze Murāne, Latvijas Universitātes pasniedzēja; Dmitrijs Petrenko, portāla politika.lv galvenais redaktors; Arnis Šinka, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas galvenais informācijas sistēmu auditors; Alvils Zauers, LETA redaktors.

Pieteikumus Latvijas IKT balvai Platīna pele 2009 var iesniegt elektroniski līdz 30. oktobrim. Apbalvošanas ceremonija norisināsies LIKTA 11. gadskārtējā konferencē 27. novembrī.

Tālrunis uzziņām: Alvis Rudens 67311821, e-pasts: office@likta.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties