LIKTA aicina pieteikties IKT gada balvai "Platīna pele 2011"

Māra Jākobsone, LIKTA viceprezidente, 07.09.2011., 16:45

LIKTA (Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija) aicina pieteikties Latvijas IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) balvai "Platīna pele 2011".

 Tās mērķis ir apzināt un īpaši izcelt labākos pēdējo gadu laikā Latvijā radītos inovatīvos e-pakalpojumus un IKT risinājumus, kā arī informēt par tiem biznesa vidi un sabiedrību kopumā. 

IKT 2011. gada balvai dažādām nominācijām var pieteikties attiecīgo pakalpojumu, projektu īpašnieki – valsts iestādes, privātā sektora uzņēmumi, akadēmiskās organizācijas, nevalstiskās organizācijas un privātpersonas.

Šogad Latvijas IKT balvu nominanti tiks vērtēti un godalgoti šādās kategorijās:

  • E-pārvalde un e-pakalpojumi
  • E-biznesa risinājumi un pakalpojumi uzņēmumiem
  • Labākais IT vadītājs/IT projektu vadītājs

Sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju LIKTA aicina pašvaldības kandidēt īpašai balvai:

  • Labākā e-pašvaldība

"Latvijas IKT balvu "Platīna pele" rīkojam jau piekto reizi, un mums ir patiess prieks, ka tā ir kļuvusi par nozīmīgu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares tradīciju un balvas dalībniekiem par sava veida prestižu. Nozares uzņēmumiem – pakalpojumu izstrādātājiem un pakalpojumu sniedzējiem – tā ir lieliska iespēja ne tikai izcelt savu produktu un organizācijas resursus, bet arī popularizēt tos ne tikai nacionālā, bet arī starptautiskā līmenī", stāsta Signe Bāliņa, Dr. oec., Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente.

Šogad pirmoreiz balva tiks piešķirta sadarbībā ar VARAM izveidotajā balvu kategorijā "Labākā e-pašvaldība", kas sniegs iespēju pašvaldībām parādīt sevi un kalpot citiem kā piemēriem pārvaldes sektorā IKT risinājumu veiksmīgā ieviešanā un izmantošanā.

"Pašvaldības ir tā vieta, kur iedzīvotāji un uzņēmēji saņem lielāko daļu ikdienā nepieciešamo pakalpojumu. Ministrija ir gandarīta, ka pēdējā laikā daudzās pašvaldībās ieviesti e-pakalpojumi un IKT projekti, ar kuriem varam lepoties pat Eiropas mērogā. Tādēļ gribam šo pašvaldību veikumu atzīmēt nominācijā Labākā e-pašvaldība", norāda Raimonds Vējonis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs.

Latvijas IKT balvas "Platīna pele 2011" pieteikumus var iesniegt elektroniski līdz šā gada 24. oktobrim, aizpildot pieteikumu formu asociācijas mājas lapā www.likta.lv. LIKTA mājas lapā kandidāti var arī detalizēti iepazīties ar balvas dalības noteikumiem un nolikumu. Apbalvošanas ceremonija norisināsies nozīmīgākajā nacionālajā IKT nozares pasākumā - LIKTA 13. gadskārtējā konferencē šā gada decembrī. Apbalvojumu saņems gan projekta "īpašnieks", gan izstrādātājs vai piegādātājs. Projektu var pieteikt konkursam, ja tas ir izstrādāts, ieviests un iesniegšanas brīdī ir aktīvs. Pretendentu vērtēšanu veiks neatkarīga un kompetenta žūrija.

Latvijas ikgadējās IKT balvas mērķis ir celt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares prestižu, informēt sabiedrību par Latvijas IKT iespējām, kā arī izcelt nozīmīgākos e-pakalpojumus un projektus Latvijā un ārvalstīs. Tā vienlīdz ir arī iespēja informēt sabiedrību par plašo Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju produktu piedāvājumu, potenciālu, kā arī izcelt priekšrocības, ko tās sniedz sabiedrībai, uzņēmumiem un organizācijām.

Iepriekšējo gadu laureātu vidū ir tādas organizācijas un uzņēmumi kā CSDD, IF Latvija, Swedbank, Lattelecom, Valsts ieņēmumu dienests un Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta dienests.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties