Interneta auditorijas uzskaites sistēmas TNS Metrix™ mērījuma rezultāti

TNS Latvia, 04.06.2007., 11:14

Mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra TNS Latvia ir izveidojusi interneta resursu tnsmetrix.tns.lv, kur turpmāk katru pirmdienu publicēs neatkarīgas un starptautiski atzītas Interneta auditorijas uzskaites sistēmas TNS Metrix™ mērījuma rezultātus – Interneta lapu unikālo apmeklētāju skaitu. Dati būs pieejami visiem interesentiem.

TNS Metrix™ ir neatkarīgs trešās puses Interneta auditorijas mērījums, kas sniedz detalizētu interneta lapu auditorijas uzskaiti un analīzi (unikālo apmeklētāju skaits, apskatīto lapu skaits, apskates sesiju skaits dienā, nedēļā, mēnesī; lapu apskates ilgums, „atslēgas” vārdi, ar kādiem lapa meklēta, lapas apmeklētāju valsts, uzņēmums, no kura skatīta lapa, valoda u.c.), kā arī rādītāji par unikālo apmeklētāju skaitu nedēļā, darba dienās un brīvdienās tiek regulāri publicēti tnsmetrix.tns.lv.

TNS Metrix logoTNS Metrix™ mērījuma pamatā ir elektroniskā Interneta lapu apmeklētāju uzskaite – katrā no uzskaitītajām lapām tiek ievietots speciāls kods, kas nodrošina to, ka, atverot Interneta lapu, tiek nosūtīts pieprasījums uz TNS serveriem, kas reģistrē katru atvērto lapu. TNS Metrix™ ir izstrādājis TNS sadarbībā ar Japānas IT risinājumu kompāniju Bluemetrix.

TNS Metrix™ projekta direktore Latvijā un Igaunijā Kristina Randvera uzsver: „TNS Metrix™ kā neatkarīgs trešās puses Interneta lapu auditorijas mērījuma rezultāts sniedz plašas analīzes iespējas gan mājas lapu īpašniekiem, gan interneta reklāmas pārdevējiem, kā arī reklāmdevējiem, medijiem un citiem interesentiem”.

Latvijas Interneta lapu auditorijas TNS Metrix™ mērījuma rezultāti: tnsmetrix.tns.lv

Vairāk informācijas par TNS Metrix™ šeit.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties