Google iekļauj lapas ātrdarbību savā algoritmā

Deniss Fedotovs (deni2s), 10.04.2010., 19:14

2010.gada 9.aprīlī Google oficiāli paziņoja, ka pēc testēšanas perioda lapas ātrdarbība kūst par vienu no faktoriem, ko izmanto Google algoritms.

Google logoJau iepriekš rakstīju, ka Google taisās iekļaut savā algoritmā, kas nosaka, kurā vietā katra lapa atradīsies meklēšanas rezultātos, arī lapas ātrdarbību - jo ātrāk verās vaļā lapa, jo lielākas iespējas tai būs augstāk pakāpties meklēšanas rezultātos.

Pagaidām jaunās izmaiņas vēl neskar visas lapas un attiecas tikai uz anglisko Google.com, taču visdrīzāk, ka tas ir tikai sākums, un drīzumā jaunās izmaiņas attieksies uz visu iespējamo.

While site speed is a new signal, it doesn't carry as much weight as the relevance of a page. Currently, fewer than 1% of search queries are affected by the site speed signal in our implementation and the signal for site speed only applies for visitors searching in English on Google.com at this point. We launched this change a few weeks back after rigorous testing. If you haven't seen much change to your site rankings, then this site speed change possibly did not impact your site.

googlewebmastercentral.blogspot.com/2010/04/using-site-speed-in-web-search-ranking.html

SEO pakalpojumu sniedzējiem tas nozīmē, ka vajadzēs stipri vairāk tehnisko zināšanu mājaslapu optimizēšanai, lai gan no otras puses, tas ir pozitīvi, jo paplašina iespējamo darbību klāstu.

Kaut arī lapas ātrdarbība nav pārāk ietekmīgs faktors, taču, kā saka "santīmu nekrāsi, pie lata netiksi".

Šai sakarā saites uz rakstiem par lapas ātrdarbības uzlabošanu:

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties