Web-izstrādes speciālistu konference

Deniss Fedotovs (deni2s), 01.05.2010., 10:19

Web-tehnoloģiju skola organizē pirmo Baltijas valstīs Web-izstrādes speciālistu konferenci Web Standards Days Riga 2010.

Web Standards Days22.maijā notiks pirmā Baltijas valstīs starptautiskā web-izstrādātāju zinātniskā konference Web Standards Days Riga 2010. Pasākums notiks jaunas viesnīcas Tallink Hotel konferences hallē un sapulcinās gan lielu web-izstrādes profesionāļu skaitu no Baltijas un NVS valstīm, gan visus tos, kuri interesējas par tīmekļa lapu un servisu izstrādes standartiem un tehnoloģijām. Pasākuma mērķis ir web-standartu praktiskas pielietošanas pieredzes popularizācija un izplatīšana.

Pasākuma ziņotāju un viesu vidū būs Opera Software, TYPO3 Development Team, Web-tehnoloģiju skola, Опытное креативное бюро kompāniju pārstāvji.

Konferences organizatori — Web-tehnoloģiju skola un izstrādātāju apvienība "Web-standarti" aicina visus uz šo bezmaksas pasākumu pieredzes apmaiņai web-tehnoloģiju jomā, kā arī esošo un topošo tehnoloģiju un to praktiskas pielietošanas apspriešanai.

Tikšanās programma sastāv no dažām lekcijām, kuros dalībniekiem tiks pastāstīts par labi zināmo un jauno tehnoloģiju attīstību, kā arī par to, kā var iemācīties gūt labumu no ikdienu kļūdām.

Lekciju pamattēmas: web-lapu izveides modernās pieejas, HTML 5, CSS 3, pārlūkprogrammu dzinēju attīstība, mobilo pārlūkprogrammu īpašības.

Pēc pasākuma beigām visi dalībnieki ir aicināti neformālai saskarsmei starp lektoriem un dalībniekiem.

Papildus informācija un dalībnieku reģistrācija ir pieejama konferences mājas lapā — webstandardsdays.lv

Uzmanību! Vietu skaits ir ierobežots (150 cilvēki)!


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
cepis (aigars@mehaanika.com), 18.06.2010. 11:03:55 (ip:81.198.132.4)
Komentāra reitings: 0

Ehh žēl, ka izlasiju tik atagad :(

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties