Atlasīti 8 Britu padomes interaktīvās un digitālās nozares konkursa finālisti

Maija Ūdre, 16.09.2010., 08:43

Britu padomes izveidota interaktīvās un digitālās nozares ekspertu žūrija ir nominējusi astoņus jaunos uzņēmējus, kas sacentīsies par starptautiskā konkursa International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 10 galveno balvu – 12 dienu ilgu pieredzes apmaiņas braucienu uz Lielbritāniju, lai tiktos ar britu digitālās un interaktīvās nozares profesionāļiem, uzņēmējiem un citu valstu finālistiem, kā arī pārstāvētu Latviju starptautiskā konkursa finālā.

 

IYIESorosa fonds – Latvija, iesaistoties šajā projektā cer atrast jaunus partnerus un ir gatavs atbalstīt labāko no konkursā pieteiktajām idejām.

Kopumā konkursā tika saņemti 15 pieteikumi. Katrs no pieteikumiem tika vērtēts atbilstoši IYIE konkursa kritērijiem kā uzņēmējdarbības potenciāls, līdera īapšības, kas dotu iespēju uzņēmējam būtiski ietekmēt kopējo nozares attīstību, informētība par nozares tirgus apstākļiem, radošums, ideju oriģinalitāte, inovācija un spēja sevi un savu uzņēmumu pārstāvēt starptautiskā arēnā. Žūrija izvēlējās astoņus labākos kandidātus, kuri visprecīzāk atbilst izvirzītajiem kritērijiem.

Konkursa finālā ir iekļuvuši:

Latvijas konkursa fināls notiks Britu padomē, trešdien, 22.septembrī. Katram no pretendentiem 10 minūšu garā prezentācijā būs jāprezentē savs uzņemums vai projekta ideja un risinājums interaktīvās nozares jomā, idejas oriģinalitāte un inovācija, redzējums par šīs nozares attīstību Latvijā, kā arī jāsniedz idejas pieredzes apmaiņai ar Lielbritāniju un britu ekspertīzes izmantošanu savas uzņēmējdarbības veicināšanā. Prezentācijai sekos 10 minūšu gara jautājumu un atbilžu sērija no IYXE award 09 žūrijas puses.

IYIEŠī gada konkursa žūrijā piedalīsies gan biznesa, gan nozares eksperti, gan arī iepriekšējo gadu laureāti un sadarbības partneri. Jaunos interaktīvās un digitālās nozares uzņēmējus un līderus vērtēs Sorosa fonda- Latvija mediju programmas direktore Gunta Sloga, DDB Latvija izpilddirektors Andris Rubīns, CUBE izpilddirektors Mārtiņš Dambis, Draugiem.lv programmētājs Ingus Rūķis, Nozare.lv žurnālists Juris Kaža, Rīgas Ekonomikas augstskolas uzņēmējdarbības

 

 

pasniedzējs Arnis Sauka, interaktīvā Radio101 dīdžejs Toms Grēviņš, Microsoft Izglītības nozares vadītāja Baltijā Līna Dzene, iepriekšējo gadu konkursa laureāti
Gatis Mūrnieks un Guna Zučika, kā arī Britu padomes vadītāja Dace Melbārde un programmas vadītāja Maija Ūdre.

Konkursa IYIE award 10 uzvarētājs tiks paziņots ceturtdien, 23.septembrī.

Britu padomes IYIE award 2010 partneri Latvijā ir Sorosa Fonds - Latvija, reklāmas aģentūra DDB Latvija, digitālālā aģentūra CUBE, Rīgas Ekonomikas augstskola, vortāls mārketinga komunikāciju profesionāļiem www.7guru.lv un draugiem.lv.

Vairāk par konkursu un Britu padomes radošās ekonomikas projektiem: www.creativeeconomy.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties