Latvijas atvērto tehnoloģiju konference 2011

LATA, 20.12.2010., 16:17

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija ielūdz pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvjus, uzņēmumu un nozaru asociāciju pārstāvjus, IKT speciālistus un atvērtā pirmkoda entuziastus uz Latvijas atvērto tehnoloģiju konferenci 2011 2011. gada 18. janvārī, Tallink Hotel Riga, Elizabetes ielā 24/1, Rīgā.

Šīs konferences tēma ir atvērtās tehnoloģijas pašvaldībās. Konferences laikā tiks prezentēta Latvijas un citu valstu pieredze atvērto tehnoloģiju izmantošanā pašvaldībās, tiks norādīti ieguvumi un riski, kā arī tiks sniegtas rekomendācijas un ieteikumi, kā rīkoties nākotnē. Sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību konferences dalībnieki tiks iepazīstināti ar ES atbalstīto projektu "Atvērtā koda programmatūras izmantošanas veicināšana Eiropas publiskajā pārvaldē".

Aicinām konferencē bez pašvaldību pārstāvjiem piedalīties arī uzņēmumu un citu valsts iestāžu pārstāvjus, jo konferencē prezentētie pieredzes stāsti ļaus izprast ieguvumus un apzināties riskus, kas saistīti ar atvērto tehnoloģiju izmantošanu. IKT speciālistiem piedāvāsim tehniska satura lekcijas, taču atvērtā pirmkoda entuziastiem aizraujoša būs pasaules līdera brīvās programmatūras jomā Simon Phipps uzstāšanās.

Konference ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam reģistrēties lata.org.lv/webreg/.

Konferences programma pieejama te.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties