Britu padome izsludina konkursu jaunajiem interaktīvās un digitālās nozares uzņēmējiem

Inga Oliņa, 24.08.2010., 13:27

Britu padome Latvijā izsludina pieteikšanos starptautiskam konkursam jaunajiem interaktīvās nozares uzņēmējiem International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 2010.

Konkursa mērķis ir apzināt jaunos, daudzsološos interaktīvo programmatūru izstrādātājus un digitālās komunikāciju nozares līderus.

Konkursā aicināti piedalīties Latvijas uzņēmēji, vadītāji un jaunie līderi vecumā no 25 līdz 35 gadiem, kuri pārstāv kādu no sekojošiem sektoriem:

  • interaktīvo risinājumu (programmatūras) izstrāde, izdošana, mārketings;
  • interaktīvo (izklaides) risinājumu izstrāde internetam, digitālajām televīzijām, radio un mobilajām ierīcēm;
  • datorspēļu izstrāde, izdošana un ar to saistītie pakalpojumi;
  • interneta multimediju un web dizaina risinājumi;
  • interaktīvās vides instalācijas un pasākumi ;
  • eksperimantālie mediji un nestandarta interaktīvie risinājumi;
  • konsultanti un neatkarīgie speciālisti, kas sniedz augstāk minētajās sfērās atbilstošus pakalpojumus.

Pieteikties IYIE award 2010 konkursam pretendenti var līdz 10.septembrim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama Britu padomes mājas lapā www.britishcouncil.lv vai www.creativeeconomy.lv. Konkursa uzvarētājs jau oktobrī dosies 12 dienu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Lielbritāniju, kur tiksies ar britu interaktīvās nozares profesionāļiem, uzņēmējiem un citu valstu finālistiem, kā arī pārstāvēs Latviju starptautiskā konkursa finālā.

International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 2010Britu padomes Latvijā vadītāja Dace Melbārde uzsver, ka šī gada konkursa profils ir viena no Latvijā attīstītākajām radošās industrijas nozarēm ar lielu izaugsmes potenciālu. Arī sadarbības partnera Sorosa fonda – Latvija prioritāte un mērķis ir atbalstīt jaunu un eksperementālu mediju radīšanu. "Mēs uzskatām, ka tas veicinās kvalitatīvas, spēcīgas un radošas žurnālistikas pastāvēšanu Latvijā. Šī iemesla dēļ SFL nolēma līdzdarboties Britu padomes rīkotajā konkursā jaunajiem un radošajiem uzņēmējiem, kas darbojas mediju jomā. Mēs esam pārliecināti, ka Latvijā ir daudz cilvēku, kam ir inovatīvas idejas un risinājumi, bet līdz šim nav bijis atbalsta vai iedrošinājuma tās īstenot. Sorosa fonds – Latvija, iesaistoties šajā projektā cer atrast jaunus partnerus un ir gatavs atbalstīt, mūsuprāt, labāko no konkursā pieteiktajām idejām," uzsver Gunta Sloga, Sorosa fonda - Latvija Mediju programmas direktore.

Iepriekšējā gada konkursa (International Young Communications Entrepreneur award 2009) uzvarētājs Gatis Mūrnieks atklāj, ka pateicoties šaj pieredzei, viņam bija iespēja dalīties ar savu redzējumu, kas ir radošās industrijas un saņemt atgriezenisko saiti no pasaulē vadošajiem nozares speciālistiem.

IYIE award 2010 ir daļa no starptautiskā Britu padomes "Creative Economy" programmas, kuras ietvaros Young Creative Entrepreneur award konkursi tiek rīkoti kopš 2004 gada deviņās dažādās radošo industriju nozarēs – modē, mūzikā, dizainā, skatuves un vizuālajās mākslās, filmu un televīzijas jomā un publicistikā.

Britu padoemes IYIE award 2010 partneri Latvijā ir Sorosa Fonds- Latvija, reklāmas aģentūra DDB Latvija, digitālālā aģentūra CUBE, Rīgas Ekonomikas augstskola, portāls mārketinga komunikāciju profesionāļiem www.7guru.lv un draugiem.lv.

Detalizēta informācija par IYIE award 2010, pieteikšanos, kandidātu atlasi un termiņiem atrodama Britu padomes mājas lapā: http://www.britishcouncil.org/latvia-projects-young-creative-entrepreneurs.htm, kā arī www.creativeeconomy.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties