Jauniešu kultūras portāls HC.LV gūst ievērojamus panākumus prestižā starptautiskā elektronisko mediju konkursā World Summit Youth Award

HC.LV, 27.04.2009., 21:54

Jauniešu kultūras portāls HC.LV ir atzīts par vienu no 5 ievērojamākajām jauniešu veidotajām mājaslapām kategorijā "Izveido savu kultūru!" ANO rīkotajā konkursā World Summit Youth Award, kas ir papildinājums prestižajam mediju konkursam World Summit Award, un portāla HC.LV pārstāvis dosies uz konkursa Gala apbalvošanas pasākumu Meksikā, neskatoties uz cūku gripas epidēmijas draudiem.

World Summit AwardWorld Summit Youth Award (WSYA) ir starptautisks e-satura veidotāju no visas pasaules konkurss, kurš ir tendēts uz ANO Tūkstošgades Attīstības Mērķu piepildīšanu, kā arī interneta un mobilā satura izmantošanu, lai pievērstu uzmanību ANO Tūkstošgades Attīstības Mērķiem, parādītu darbības šo mērķu sasniegšanai, un demonstrēt interakcijas vai pretdarbības sekas.

WSYA konkursā piedalījās 612 projekti no 101 valsts, 5 kategorijās. Katrā kategorijā 3 kārtās starptautiska žūrija no 20 jauno mediju, jauniešu piesaistes un Jauniešu kultūras portāls HC.LVsociālās iesaistīšanas ekspertiem izvēlējās trīs uzvarētājus un divus otrās vietas ieguvējus, starp kuriem kategorijā "Izveido savu kultūru!" ir arī Jauniešu kultūras portāls HC.LV. Par uzvarētājiem šajā kategorijā tika atzīti Vācijas, Lielbritānijas un ASV pārstāvji.

Kategorijā "Izveido savu kultūru!" (Create your Culture!) tiek likts uzsvars uz online platformām un aplikācijām, kuras pauž jaunu cilvēku iedomas, idejas un vērtības, daloties ziņās, ļaujot tiem iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos, stiprinot sociālo taisnību, veicinot dažādu valodu un kultūru zināšanas, atbalstot daudzvalodību, veidojot jaunas mūsdienīgas kultūras formas, saglabājot iepriekšējās zināšanas un tradīcijas.

Līdz šim neviens projekts no Latvijas nav guvis tik augstu atzinību nedz World Summit Award konkursā, kuram tiek veikta atsevišķa Elektronisko Mediju balvas atlase Latvijā, nedz World Summit Youth Award konkursā.

Deniss FedotovsViens no Jauniešu kultūras portāla HC.LV pārstāvjiem un veidotājiem, Deniss Fedotovs, ir uzaicināts apmeklēt WSA Gala apsveikšanas pasākumu, kurš notiks no 10. līdz 13. aprīlim Meksikā, Monterejā, kur notiks arī dažādas radošās darbnīcas, konferences, būs iespēja satikties un diskutēt ar citiem WSA uzvarētājiem, IT ekspertiem, biznesa līderiem, multimediju producentiem un radošajiem darbiniekiem, kā arī dažādu valstu valdību pārstāvjiem.

Neskatoties uz Ārlietu Ministrijas brīdinājumiem par cūku gripas draudiem, portāla HC.LV pārstāvis Deniss Fedotovs tomēr pieņēma uzaicinājumu piedalīties WSA Gala apsveikšanas pasākumā, jo ANO pārstāvji un WSA konkursa organizatori apgalvo, ka kaut arī uz 25. aprīli cūku gripa ir konstatēta 7 Meksikas reģionos, Monterejas pilsētas reģions nav to starpā, kā arī sola turpmāk informēt par tālāko notikumu attīstību un to, kā pasargāt sevi pēc iespējas no cūku gripas.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Swinger, 28.04.2009. 18:30:30 (ip:81.198.118.154)
Komentāra reitings: 0

piedod, bet izklausās pēc baigās zīmēšanās. ja tas būtu tik prestiži, tad par šādu konkursu zinātu arī cilvēki kas tajā nepiedalījās

deni2s, 29.04.2009. 22:00:15
Komentāra reitings: 0

Ieskaties te: http://www.embalva.lv

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties