Ingus Rūķis dalās pieredzē, kāpēc būtu jāveido savs blogs

Deniss Fedotovs (deni2s), 31.07.2007., 16:59

Krizdabz Blogā publicēts raksts, kur Ingus Rūķis, kas patreiz strādā draugiem.lv, dalās savā pieredzē, kā viņam ir palīdzējis blogs karjeras veidošanā.

Gāja laiks un kādu dienu bloga komentāros uzradās kāds cilvēks, kas lūdza, lai ar viņu sazinos, atstāja savu e-pastu. Cilvēks nepazīstams, bet nu intereses pēc aizrakstīju e-pastu. Izrādījās, ka mani publiskie pieraksti bija likuši manīt, ka esmu pietiekami izaudzis, lai manas zināšanas kādu varētu nopietni ieinteresēt. Pāris e-pasti turpu šurpu, pāris telefona zvani, tikšanās un pēc dažiem mēnešiem es jau esmu citā, stipri perspektīvā darba vietā.


Uzskatu, ka "Blogs kā sevis pārdošanas rīks" ir ļoti motivējošs raksts tiem cilvēkiem, kas māk izklāstīt savas domas rakstiski un vēl šaubās par bloga izveidi. Taču nevajag aizmirst arī citu patiesību, ka bieži vien gadās, ka "viens nav karotājs", tāpēc manuprāt ir vērts izskatīt arī variantu apvienoties vairākiem cilvēkiem ar kopīgām interesēm kopā un izvērst to pasākumu plašāku, vai pieslieties jau esošām kopienām (daži piemēri: Jauniešu kultūras portāls HC.LV, IT blogs, u.c.).

Latvijas tīmeklī katastrofāli trūkst kvalitatīva satura veidotāju!

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 12.08.2007. 19:49:06
Komentāra reitings: 0

Jā,Trūkst. Pašam ir zināma pieredze gan trakeros,gan blogos,gan ar zhurnaalistiku. un Vakar atradu kaadu vietinju tepat,hc,kur "piestraadaat".

Arturs Mednis (arturs@jaffa.lv), 14.08.2007. 12:13:01 (ip:80.70.18.85)
Komentāra reitings: 0

Sis ir pieraadiijums tam, ko jau agraak rakstiiju - tavs blogs ir tavs CV (v2.0 :))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties