Mans interneta projekts par Latviju

Helmuts Rudzītis, 31.01.2008., 12:20

Nolēmu padalīties pieredzē un vīzijā par vienu no saviem mazajiem interneta projektiem - startlatvia.com

Ideja par portālu, kas domāts ārzemniekiem par Latviju, radās pirms pāris gadiem, iegādājos toreiz domēnu uz .eu bāzes, paexperimentēju ar Joomla, bet laika un apņemšanās trūkuma dēļ lēnām pametu novārtā. Pirms kāda laiciņa izdomāju tomēr iekustināt viņu no jauna, un pārcēlu ideju uz jauna .com domēna, ar vadlīniju “Latvia Information“.

Ideja balstās uz apstākļiem, ka par Latviju interesējas arvien vairāk normālu cilvēku, ne tikai stageri un sexa tūristi kuriem portāli čum un mudž. Pie reizes gribējās realizēt arī sevi kā insaidera pozīcijā, jo kurš gan labāk pastāstīs par Latviju, ja ne pats letiņš ;) Zīmīgi, ka jau, kad izdomāju taisīt šo lapu, sapratu ka tajā ir jāraksta savā stilā, atmetot stīvo oficiālo valodu, un jātiek vaļā no stigmas kas valda pārējos Latvijas portālos - tie daudzmaz viens otru atgremo. Tātad, rakstīt brīvi, interesanti, ne pārāk daudz, un ar nelielu humora piedevu. Pašam jau liekas, ka aptuveni tā arī sanāk :D

Progress pagaidām minimāls, jo, kā jau minēju, nav laika tā nopietni ķerties klāt, vienmēr atrodas atrunas - darbs, haltūras, tusiņi... Bet nu, lēnā garā kaut ko es tur lieku iekšā, tiem retajiem apmeklētājiem cerams noder. Nākotnes plāni nav nekādi grandiozie, lēnām lai ripo pa straumi, šad tad apdeiti, šad tad pārdomas par šejienes procesiem. Jā, šitas tāds nekomerciāls projekts, tas tiesa, tāpēc par trafiku un peidžrankiem neiespringstu.

startlatvia.com
Startlatvia.com ekrānšāviņš

Par domēna izvēli
“start latvia dot com” izlēmu ka ir gana skanīgs un ar savu āķi. Pirms izlemt, kādu variantu pirkt, biju entos variantus gan uz papīra rakstījis, gan prātā izrunājis, gan arī vizualizējis kā linkus. Šis variants likās sakarīgākais, varbūt ne tas labākais no SEO viedokļa, bet cilvēciskais faktors arī svarīgs.

Tā kā projektam pagaidām vēl “Under Construction” jeb “beta” stadija, tuvākā laika ieceres ir sameklēt smukāku WordPress tēmu, varbūt samainīties ar linkiem ar līdzīgām lapām, varbūt piedāvāt citiem latviešu blogeriem (arī ne-blogeriem) publicēt savus rakstus manā lapā (tā vispār nebūtu slikta ideja, jāpaštuko...), un vēl papildināt saturu dažās pustukšās sadaļās.

Wish me good luck! And don’t forget to visit my Latvia information site! ;)

(Informācija pārpublicēta no blogs.guigo.eu ar autora atļauju.)

1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 31.01.2008. 16:44:58
Komentāra reitings: 0

Paskatījos - tīri interesanti un skaisti attēli! Tā tik turpini!!! ;)

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Par web.hc.lv

web.hc.lv ir vortāls, kurā tiek aplūkoti mājaslapu veidošanas un mārketinga aspekti, no idejas līdz gandarījumam.

Reklāma
ienāktreģistrēties